Samsung tv-n nincs jack csatlakozó, hogyan tudok rá fejhallgatót csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Egy Samsung UE43TU8002 típusú tv-ről lenne szó, ezek a csatlakozók vannak a hátulján:

[link]


Jól gondolom, hogy egy ilyen átalakítóval megoldható lenne a problémám?

[link]


Gondolom a piros a pirosba, a fekete meg a fehérbe és a jack meg a fejhallgatóba, igaz?


Nem értek hozzá, előre is köszönöm!



2020. aug. 9. 21:18
1 2 3
 21/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
66%

21:

Látszik, hogy vakon okoskodsz, mivel ezekben a készülékekben (és már elég régóta szinte mindegyik LCD és plazma TV-ben) D-osztályú, pozitív táplálású hídvégfok hajtja meg a hangszórókat.

Tisztában vagy vele, hogy ez mivel jár és hogyan oldható meg?

2020. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%

22


Zavar, ha valaki ötlettel szolgál melletted, amire te nem vagy képes ugye..."okoska":D

2020. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%

23:

Erről beszélhetnének szervizem azon ügyfelei, akiknek ténylegesen meg is lett oldva.

Komolyan, most értelme az ilyen rosszindulatú, üres szemétkedésnek, amit bizonyítani nem tudsz?

Szakmai felvetésre nem vagy képes értelmesen, szakmai módon reagálni?

Beégtél kisöreg?

2020. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

23

Arról nem beszélve, hogy én a kontextushoz szoktam igazítani a választ. Azaz lehetőleg nem javasolok olyan dolgokat, aminek nagy eséllyel nem sok értelme, az adott kontextusban.

Pl. amikor igencsak úgy tűnik, hogy a kérdező úgysem megy vele semmire.

Tehát ezért is aljasság számon kérni olyat, amit nem is akartam volna megemlíteni, mert ugyan minek.

Meg azután ilyenkor jut az ember eszébe, hogy évtizedekkel ezelőtt, már kisiskolás koromban forrasztópákával bűvészkedtem, saját tervezésű erősítőket építettem, illetve különféle áramkörök építésén keresztül sajátítottam el az elektronika alapjait, majd még annál is többet.

Azután Magyarország legalján, a Gyakori Kérdéseken jön itt nekem egy ilyen beszűkült térlátású akárki, egy ilyen szemétkedik velem?

Hányok néha már az ilyenektől...

Ja, most jön az, hogy én vagyok a nagyképű, pedig csak megpróbáltam szemléltetni, hogy mi a helyzet és miért aljasság egy ilyen megszólalás: 23.

2020. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

26:

Gratulálok, szakmai érvelést nem láttam, tehát szakmailag beégtél.

Szemtelenkedni meg bárki tud...

2020. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

Mérnök úr, ne foglalkozz az ilyen sz_rfaszú senkikkel.

Itt a gyakorin mindig a ténylegesen, megélhetésszerűen ezzel foglalkozó, és szakképesítéssel rendelkező embereket ugatják le a fotelfizikus senkik, akik még azt sem tudják, hogy a forrasztópáka melyik végét kell megfogni.

2020. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25%

Azt hiszem ideje a többi loginnel szépen felpontozni a Mérnök urat, a többieket meg le.

Nyasgem!

2020. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

32


Aki lekezelő tahóként szól a másikhoz, ott a baj, de ne is zavarjon mr szagember, ki a csavarhúzót is csak fülpiszkálónak nézi;)

2020. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

34:

Nekem úgy rémlik, a nickedhez korábbról sem társulnak szimpatikus megnyilvánulások.

Amit most levágtál, az meg maga a szánalom.

Ne viccelj, semmi nem volt ahhoz képest, hogy én mennyi szemétkedő beszólást tűrtem már el ezen az oldalon, hozzád hasonló színvonalú egyedektől, de azt legtöbb esetben nem is hagytam szakmai érvek nélkül.

Te meg gyáván megfutamodsz, de azért köpködsz bután, mint valami hülyegyerek.

Hihetetlen, hogy valaki ennyire nem veszi észre magát, nem szégyelli magát, még neki áll feljebb. De ezt rendszeresen lehet itt tapasztalni.

2020. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Te mindenkibe belerúgsz úgy látom, még a senkibe is:DD Van ám baj, de hol az orvos ilyenkor a "kabáttal" neked:DDD

2020. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!