Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sima PlayStation 4 vagy Xbox...

Sima PlayStation 4 vagy Xbox One megéri?

Figyelt kérdés

Szertnék venni, de nem tudom, hogy Slim, vagy az olcsóbb sima.

Amivel játszanék: Need for Speed 2015, Need for Speed Payback, Burnout Paradise, Dirt Rally 2.0, Dirt 4, The Crew 2.

Ti melyiket ajánljátok?



2020. aug. 10. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Agymenőkben volt egyszer rész, hogy Sheldon zárásig vacillált melyiket vegye meg xD


Szerintem mindkettő konzol jó. Talán az XBOX jobban kompatibilis visszafelé, mint a Sony.

2020. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
Xbox one-ra több a kocsis játék
2020. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

A PS-re sokkal jobbak az exkluzív játékok.

Én az választanám.

2020. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindigis PS-es voltam, de az Xboxot olcsóbban be tudnám szerezni
2020. aug. 10. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az exkluzív játékokat, 100%-ra nem mondom, de a fentiek valószínűleg mind a 2 platformon vannak
2020. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a kérdés nem az volt, hogy melyik éri meg jobban. A kérdés az, hogy megéri megvenni valamelyiket is a sima (fat) verziókból, tehát ami nem Playstation 4 Slim / Playstation 4 Pro / Xbox One S / Xbox One X

Tehát elegendő a sima PS4 és Xbox One hardvere ezeknek a játékoknak?

2020. aug. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!