Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most playstation 3-mat venni? (És hogyha kijön a playstation 4 aakor egyből elvavul a ps3 vagy ugyanugy fognak rá jó játékokat kiadni? Ugyértem hogy még nincs késő hogy playstation 3-mat vegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még ps2-re is kiadják a játékok nagy részét most is, pedig mikori.
2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Abban igazad van de te nemtudod hogy megérné megvenni most? vagy neked nincs nemtudsz rola véleményt mondani?
2012. jún. 15. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Én inkább xbox párti vagyok, grafikában nem látok különbséget, mindkettő HD felbontást használ, a ps3 képe hangyaf*sznyit részletesebb, de ebben ki is merült.

PS3-al kapsz egy multimédia központot tulajdonképpen, amivel blue-ray filmeket is tudsz játszani, én ennyi előnyt látok benne. Xbox kontrollere is sokkal kényelmesebb.

2012. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én pl:azért szeretnék ps3-mat mert sok olyan játék van ami csak arra jelenik meg és azok nagy kedvenceim am köszi a választ :)
2012. jún. 15. 17:03
 5/15 A kérdező kommentje:
meg én már hozzászoktam a ps kontrollerhez és nekem az kényelmeseb mint egy Xnox-é de szerintem meglehet szokni mind a 2-őt
2012. jún. 15. 17:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés játék van, ami specifikus, én azért utánanéznék.
2012. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#3


Ez pont elég előny lenne, ha csak ennyi lenne.

Ha már csak valamiben jobb, valamivel többet kapunk akkor is megéri.


Az meg hülyeség, hogy PS2-re is kiadják a játékok nagy részét, ha úgy mondtad volna, hogy a játékok hangyaf*sznyi részét, akkor még jó lett volna.

Amúgy még megéri, PS4-et legutóbbi pletykák szerint 2014 tavaszán kapjuk csak meg, és akkor még nyugodtan lehet várni 1 évet a Slim változatra és hogy addigra legyen hozzá sok játék (amúgy valószínűleg lesz PS4-re pár jó nyitócím, de természetesen időbe telik, mire egy korrekt mennyiség lesz rá).

PS3 még 100%-ban megéri ma is.

Viszont várnék pár hetet, lehet, hogy jön super slim változat, ha nem lesz sokkal drágább érdemes lesz arra beruházni.

2012. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a játék nagy része mondjuk a tekkent jelenti, másra nem kell konzol XD
2012. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
17:20 Köszi a választ megfogadom a tanácsodat :)
2012. jún. 15. 19:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Amugy nemtudod hogy mi lesz akülömbség a slim és a super slim csak anyi hogy vékonyabb lesz?
2012. jún. 15. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!