Crogen city kérdése:

Sony TC-K311 kazettásdeck távvezérlelheő?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre nem, és nem is írják róla.
2020. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A korabeli Sony deckeknél jól felismerhető az IR-vevő nyílása, ami ennél a típusnál nem felismerhető.

Pl. volt hasonló kérdés régebben, annál is egyértelműen látható volt.

Sajátomon is látom, az érdekesség kedvéért (noha nincs használatban).

2020. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban sem vagyok biztos, hogy a távvezérelhető deckeknél vannak ilyen analóg kapcsolók.
2020. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Erre gondoltam, már rögtön az előző válaszom elküldése után, ezért rá is néztem:

https://www.youtube.com/watch?v=UyKwSSqA1Cw

Nem mechanikus, hanem "mikrokapcsolós", eszerint vezérelhető lenne elektronikusan is.

Csak azért teszem idézőjelbe, mert ez egy ilyen magyaros elnevezés, amúgy nem ilyen néven fut, de mindegy lényegében.

2020. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igen akkor ugyanilyen márkájú erősítő távirányítója tudja működtetni. Nálam legalábbis, a 20 éves Yamaha tornyomnál ez a helyzet.Ott sem volt a deck-hez külön távirányító.
2020. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Igen, nekem is egy távszabályzó van a Sony toronyhoz.
2020. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!