Milyen olcsó, de tartós rádiót vegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámnak mindig volt rádiója a konyhában, nagyon szerette, egy ősrégi darab volt. Sajnos tönkrement pár éve, és néha hiányolja. Diák vagyok, sajnos nincs sok megspórolt pénzem, de szeretném meglepni eggyel. Ha sok csatornája (leginkább zene) lenne, az jó lenne, de sajnos én semennyire nem értek ezekhez a készülékekhez, nem tudom mire kellene figyelni a vásárláskor.

2020. aug. 26. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Például mi a különbség a Sencor SRD 210 B és Sencor SRD 2100 B között? A megjelenésükön kívül semmilyen különbséget nem látok.
2020. aug. 26. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából semmi különbség nincs, csak a kialakítás. Teljesen mindegy, hogy ebben az árkategóriában melyiket veszed meg.
2020. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írod, hogy a Sencor márkájú rádió megvásárlásán gondolkodol.

Hát nem tudom, de lehet , hogy csak nekem nem volt szerencsém én kétszer kerültem kapcsolatba ezen márkával egy villanyrezsó és egy porszívó alakjában. Egyik termék sem volt tartós. A garancia lejárta után mindkettő hamar tönkrement és a javítása nem volt gazdaságos. Inkább válasz valami "izmosabb" márkát például Philips - Sonyi.

2020. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megvettem, 2 év a garancia, kíváncsi leszek :)
2020. aug. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!