Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani tartós...

Tudnátok ajánlani tartós mobiltelefont elérhető áron?

Figyelt kérdés
Olyan 50 ezer forintnál sokkal többet nem szeretnék rá költeni, de 100 ezerig ajánlhattok, még meggondolom. A legfontosabb, hogy hosszan tartó legyen, jelenlegi mobilomat is alig használom és nem mondhatnám hogy sokáig bírta. Ezt akarom most kikerülni. Lehet felőlem akár windows, akár android, nincsenek nagy elvárásaim. Nem bánnám ha jó képeket készítene és bírná az aksija normális ideig.

#mobil #olcsó #jó akkumulátor
2017. máj. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi Max 6,44"-os, Aliexpressen ~ 200$ De bármelyik Xiaomi-t bátran ajánlom! Nagyon jó telefonok! (286 körül van most a dollár) Én ma rendeltem egy ismerősömnek DHL szállítással 38e Ft-ért egy Redmi X4 Pro-t. 3G RAM, 32GB tárhely, 4100-as akksi. Egyedül a felbontás nem a legjobb, mert csak 1080x720-as. De neki tökéletes lesz.
2017. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huawei p8 lite vagy p9 lite. A xiaomit nem ajánlom mert még gyerek cipőbe jár. Jó árba adja a telefonokat de a szoftvere még nem a legjobb.
2017. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy huawei p9et veszel és az tuti jó lesz minimum 3 évig vagy egy honor 8at.
2017. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sony xperia sp-m van 5 éve és még mindig jó:-D
2017. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!