Mi lehet az Apple Airpods probléma megoldása?

Figyelt kérdés
Van egy sajnos már nem garanciális, 2. generációs fülhallgatóm. Ha felrakom töltőre sárgán világít egy darabig, utána elalszik. Ha megnyomom a gombot, zölden világít egy darabig, majd elalszik. Nem tudom párosítani a telefonnal, ha kinyitom a bölcsőt nem történik semmi, a led nem világít semmilyen színben, a telefon nem dob fel semmilyen lehetőséget. Hard resetelni sem tudom a fülest, mert hosszú gonbnyomásnál is a zöld villan fel, majd elalszik, semmi más. Bárki bármi megoldást tudna erre, vagy bölcső csere?

2020. szept. 1. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

pontosan így csináltad?

[link]

A 2. pont is megvolt? Elfelejtetted a telefonnal a párosítást?

és megvolt a 15 másodperc hosszan nyomásnál?


ha igen akkor nemtom.... akkor valszeg kuka. lehet az akksik közül pusztolt el valamelyik.

2020. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, így csináltam. A fülesek másik tokba átrakva működnek, szóval akkor a tok kuka. Ugyanitt airpods charging caset vennék.:D
2020. szept. 1. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!