Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az oka annak, hogy egy ps5...

Mi az oka annak, hogy egy ps5 játék ennyivel drágább lesz Európában mint az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a játék, ami Amerikában 70 dollár, vagyis 59 euro, Európában 80 euróba kerül majd, vagyis 95 dollárba.


Mi ennek az oka?


Az IGN hungary videója szerint itthon egy játék 29 990 forintért lesz kapható, mondjuk ezt sem teljesen értem, mert én az áfával együtt úgy számoltam, hogy 35 000+.



2020. szept. 18. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Máshogy szablyák meg az árakat, ált jövedelem függő illetve piac helyzetétől is. Nem egyedi eset, h egyes országokban fele annyi ugyan az a játék, mint a fejlettebb országokban.
2020. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ugyan miért nézd meg a jó magas magyarországi áfát meg ilyesmi a forint is egy nagy szar,hát ezért is.
2020. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, de nem csak Magyarországon lesz drágább.

Hanem az Egyesült Államokban egységesen 70 dollár, Európában meg egységesen 95.


Ez az országonkénti adóktól viszonylag független.

2020. szept. 18. 18:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül biztos lesznek árkülönbségek az Európai országokban, valamennyi.

De az már az alap 95 dolláron felüli.

2020. szept. 18. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ez már hivatalos?
2020. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hivatalos keretek között jelentették be, ettől függetlenül még lehet hogy változhat, mert elég sok a negatív reakció.
2020. szept. 18. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
amcsiban minden olcsóbb. egyébként meg max az amcsi accommal veszem meg, engem annyira nem zavar
2020. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!