Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen appok vannak a Digi tv...

Milyen appok vannak a Digi tv szolgáltatásain belül?? Mennyire lehet okosnak nevezni a Digit?

Figyelt kérdés
Jelenleg UPC-it használok, az appok között van vimeo is, de nagyon gagyi. A Digi mennyivel jobb, youtube van az appok között?

#Digi TV #UPC #Appok smart tv
2020. szept. 20. 11:43
A kérdező szavazást indított:
UPC
Digi tv
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Okostévén általában van youtube alkalmazás, nem kell hozzá se digi se upc box.
2020. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell okos tévé. Úgyhogy ez nem válasz, le is lettél pontozva szépen. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor hanyagold is, köszi. :D
2020. szept. 20. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te írtad a kérdésedben a kulcsszavakhoz, hogy: "#Appok smart tv"

Nemtudom, hogy tudod-e, de most figyelj: Smart TV = Okos TV

És amelyik TV készüléken lehet videómegosztó oldalakat nézni stb., az bizony OKOS TV.


Viszont, ha te most a szolgáltatótól kapott dobozon használod az "appokat", akkor:

Vagy tényleg venned kell egy "okos TV"-t, vagy egy TV okosítót, mint pl.:

[link]

2020. szept. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én nem erre gondoltam. Hanem van a Digi tv-nek set top box-a, amiben kéne, hogy legyen alkalmazás. De holnap bemegyek a Digi-be és megkérdezem, hogy van e ilyen lehetőség, mert, ha a csöves a UPC is szolgáltat ilyet, akkor a Digi is kéne, hogy szolgáltatásson.
2020. szept. 22. 18:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Szolgáltasson*
2020. szept. 22. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszi a választ, de én nem erre gondoltam."

Bocs, de nem tudjuk mire gondolsz.

"ha a csöves a UPC is szolgáltat ilyet, akkor a Digi is kéne, hogy szolgáltatásson."

Elég fura a logikád.

Az, hogy a szomszédnak lova van, nem jelenti azt hogy nekem is van.

2020. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!