Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem világít az okosóra...

Miért nem világít az okosóra kijelzője folyamatosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Konkrétan egy Samsung Galaxy Watch óráról van szó. Be van állítva az állandó óra mutatása, mégis pár perc-másodperc után kialszik a képernyője. Mindent átállítottam már maxra, az órát állandóra, a kijelző világítást 5 percre, az utolsó app-ot 1 órára, mégis pár másodperc után kikapcsol. Ez szoftverhiba lesz, vagy alapból ilyen? Ha ilyen, akkor viszem vissza. Köszi a válaszokat előre is!

#okosóra #Samsung Galaxy Watch #képernyő kijelző
2020. szept. 21. 21:55
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de amik nekem voltak ugyanígy működtek, bár nem pár mp. múlva kapcsolt ki a kijelző. Azokom mondjuk nem is oehetett egyiken sem állandóra állítani a kijelzőt. Lehet hibás is, de most a te esetedben mindegy, mert így működik, én visszavinném.
2020. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!