Xbox Series X vagy S?

Figyelt kérdés
A napokban vált előrendelhetővé az Xbox, két új generációs konzolja. Én régen lemaradtam ezen a téren, utoljára Xbox 360-am volt, és nem újítottam. Persze naprakész vagyok az Xbox és a technológia témában. Tehát én előrendeltem az Xbox Series S-re, mert árban és specifikációiban megfelelőnek találom. Mégis motoszkál a fejemben a gondolat, hogy lehet, hogy drágább, és sokkal nem is jobb, de mégis a Series X éri meg jobban. A legkitűnőbb szempont a tárhely. Sőt, talán ez az egy aggaszt a Series S-sel kapcsolatban. Mivel ugye full digital konzol, minden játékot az áruházból le kell tölteni, és azért az az 512GB, akárhogy számolom gyorsan be tud telni. Persze egyszerre úgyse játszok tíz játékkal, meg ha egyet kijátszok idővel letörlöm. Tehát ebben szeretnék útmutatót kapni CSAK HOZZÁÉRTŐ/TAPASZTALT EMBEREKTŐL!
2020. szept. 25. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
PS5- _D
2020. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
(ügyesen melléje nyúltam a szmájlinak)
2020. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Xxxbox series S
2020. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha szerinted nem fog gondot okozni a tárhely, akkor kár ezen filozofálni.
2020. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mikkel játszol? Mennyit foglalnak? Mennyi játékkal játszol egyszerre? Ezek fontos kérdések. Pl én xboxom 1tb-s de 300gb-t nem használok ki es kb csak 2-3 játékkal játszok. A te szokásaid döntik el. De nem javasolom, hogy elhamarkodd, inkább várj egy évet vagy amennyit kell és ha lesz akció a két konzolra akkor tedd fel újra a kerdést. De ha a pénz nem számít akkor pedig minimum várdd meg a tesztek róluk. Az a baj az előrendeléssel, hogy olyan dolgot veszel ami nem fogtál a kezedben és a gyártó nem egy alkalommal felfelé kerekíti az "értékeket" (fps pl). Várd meg a teszteket és utána gondoldd át a dolgokat. Addigra pedig jobban kialakul a véleményed is szerintem.0
2020. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Teljesen lényegtelen hogy melyik konzolt fogod választani mert mind a kettőre nagyon drágák lesznek a játékok.


Eddig is drága volt, de most már tényleg olyan árak lesznek hogy 3x is meg gondolod hogy meg veszed-e.


Én több helyen olvastam hogy a játékok 25.000-35.000 között lesznek..


Ezt az infót egy haverom is mondta aki a konzolvilágban dolgozik.


Én ezért nem is veszek konzolt. Vissza térek a pc-re.

2020. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz konzolt, max elintézed, hogy menjenek rajta a kamionról leesett példányok. :D
2020. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!