Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PlayStation 5 vs Xbox Series...

PlayStation 5 vs Xbox Series X vs Nintendo Switch?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?

2020. aug. 31. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A Nintendo Switchnek szerintem be sem kellett volna kerülnie ide...😐
2020. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
#1 vagyok, szerintem Playstation,mivel jobbak rà a jàtékok
2020. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ps5 vagy nintendo xboxot nem ajánlom hacsak nem online akarsz játszani

Ha a single esetleg a helyi coopot részesíted előnyben akkor ps vagy switch azokra nagyon király címek vannak és lesznek

2020. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krisipoke ***** válasza:
86%

Mindenkinek más fog megfelelni. A PS5 és Series X még nem jelentek meg, így csak az alapján lehet velük kapcsolatban véleményt alkotni, amit elmondtak. Hogy egy extrém példát mondjak, az Xbox 360 megjelenése előtt sem jelentették be, hogy minden harmadik gép rövid időn belül meghal, illetve azt se nagyon lehetett tudni, hogy PS3-ra kb. másfél évig alig lesz bármilyen érdemleges játék.


Szerintem a legfontosabb szempont a játékkínálat, ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy melyik gép játékai az érdekesebbek számára. A Switch már egy három éve futó gép, tehát jelenleg sok játék van rá, és elég sok exkluzív is van, viszont viszonylag kevesebb nagyobb multiplatform cím. A PS5 és a Series X elvileg fogják vinni az előző verziójuk játékait, tehát azokra is elérhető lesz már alapból sok minden, érdemes ránézni az elérhető játékokra.


Ezen kívül a PS5 és a Series X is jóval erősebbek lesznek, mint a Switch, míg a Switch hordozható is egyben.

2020. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Csoki, vanilia vagy eper a jobb, ha megmondod, akkor én is válaszolok.
2020. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha casual játékos vagy nintendo, ha egy gamer pc pótló kell akkor xbox, ha exkluzívok akkor playstation.
2020. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Xbox Series X, mert azt talán belátható időn belül lehet is kapni, a PS5-re várhatsz jövő nyárig :)
2020. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kov74 ***** válasza:
35%
PS5
2021. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Személy szerint PS játékok nekem nem jönnek be, volt PS-em, kölcsönbe kaptam pár hétre az ismerősömtől, Last of Us-t kipróbáltam, tetszett de annyira nem jött be. God of war és a Horizon Zero-t is kipróbáltam, igazából ezek story játékok. Nintendo switch arra is jó, ha sz*rás közbe akarod tolni :D, vagy ilyen nagy utazós vagy. De ha utazás, és van egy géped is amin van sok steames játék, akkor steam deck. Xbox Series X-et fogok venni én is, mivel ott a Gamepass Ultimate, Havi 4500 forintért, 100+ játékkal és xbox live golddal. Nekem van egy gyengébb PC-m, és ha valaki használja az xboxot, akkor pc-n is tudom folytatni. Ott az xcloud, ahol akár telón is tudsz játszani az adott játékkal, természetesen ez netfüggő és ehhez is gamepass kell.


Összegezve.

Ps: Ha gazdag vagy, és fizetnél az exkluzív játékokért + ha multizni akarsz akkor még plusz a ps plusz. Szimmetrikus kontroller, kinek melyik kontroller áll jobban a kezére. PS4-es játékok futtatása a backward compatibility-vel. God of war, Horizon Zero Dawn, Last of Us - ezek az exkluzívok amikkel játszottam. Sok játékban PS plus ajándékok.


Switch: ha szeretnéd a kezedben fogni a játékot + rákötheted a TV-re. Ha szeretsz 30 FPS-ben játszani.


Xbox Series X: ha "budget gamer" akarsz lenni, akkor mindenképp a Gamepass Ultimate, mivel elég ütős játékok vannak benne:

Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5, EA playes játékok, és Bethesda játékok (pl. Fallout). Emellett nem kell fizetni a multinál se, mivel a gamepass ad live goldot is.


Ennyit szerettem volna írni, szerintem Series X az jó választás, persze mindenkinek más az ízlése.

2021. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!