Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik úgy a...

Miért nem működik úgy a vezeték nélküli fülhallgatóm ahogy kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, még augusztusban rendeltem magamnak egy bluetooth fülest (y30 tws, budget, de jól szól az árához képest) leginkább utazáshoz. De ahogy meérkezett és elkezdődött az iskola, észrevettem hogyha mind a kettő füles bent van a fülemben, akkor sétálás közben fájdalmasan sokszor akadozik a hang (kb 2-3 másodpercenként) viszont ha csak az egyik fülhallgató van bent a fülemben, akkor tökéletesen szól a zene. Esetleg gyárihibás? visszaküldeni már nem tudom. :(

2020. szept. 29. 15:34
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
A másik füles addig hol van? A telefon közelében? Szerintem kicsi a hatótávja, rossz a jelátvitel, de kb. 4 ezerért jobbat nem is várnék.
2020. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A másik fülest ilyenkor benne szoktam hagyni a töltődobozkában, közel van a telefonhoz.
2020. szept. 29. 17:38
 3/6 anonim válasza:

4 ezer?

Most nem azt akarom mondani hogy vegyél újat, de a vezeték nélküli fülesek nem mindíg a legjobbak, főleg 4-15 ezerig, inkább fejhallgatót vegyél, igaz hogy nagyobb meg ilyenek, de tovább bírja azért, 15 euróért vettem, két éve használom, az aksi ami bennevan majdnem 2 hónapig bírja ha felvan töltve, nagyon jó a hangzása, a nagyobb basszussal rendelkező zenéket bőven jól elbírja, össze lehet hajtani, ésjól működik, ha kell link akkor szólj, elküldöm, igaz hogy már drágább de akkor is nagyon jó. Ezzel nem fognál mellé.

2020. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, és ha a másik bennt van a dobozban akkor mire számítasz? Akkor vagy nagyon rossz a jel vagy mind a kettő kikapcsol általában
2020. okt. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ugyanúgy szar, ha bent van a dobozában, ha nem, ez a probléma
2020. okt. 5. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

"sétálás közben fájdalmasan sokszor akadozik a hang (kb 2-3 másodpercenként)"

Ilyenkor próbáld meg hogy kikapcsolod a wifi-t.

2020. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!