Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Apple Airpods-ot...

Megéri egy Apple Airpods-ot venni? Akinek van, annak jól működik?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom azon, hogy vegyek egyet, de nem tudom, hogy megéri-e. Zenét amúgy sokat hallgatok, futni és utazni is szoktam.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 27. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. Nekem airpods pro van, a sima kiesik a fülemből. Ilyen jó fülhallgatóm még sosem volt, brutális hangzás, rendesen nyomja a basszust amit szeretek. Bár sokallottam rá a 90 ezret, de tökéletes, esős időben is teszi a dolgát. Viszont ha jól tudom csak iphoneokkal működnek ezek
2020. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Működik Androiddal is, csak a funkciói egy részét elveszti.
2020. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Appléhez megéri, de Androidhoz nem.
2020. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

nekem még az 1-es van és az is kiváló!

a legjobb a szabadság. nem kell tekergetni a drótokat, stb. telefonálni is nagyon jó vele.

2 év után is jól bírja az akksi.

2020. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2nd gen van, 47 ezerért vettem. Életem legjobb döntése volt megvenni, iszonyat jó. A buszon nem kell tekergetni a kábelt, és 5 percig szórakozni vele, ráadásul a zsebemben is elfér, tehát bármikor előkapom, és már hallgatom is. A plusz funkciók már csak hab a tortán. Hangminőség tökéletes.
2020. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előző véleményét, nekem is ugyanaz van, én sem bántam meg, nagyon szuper gyorsan csatlakozik Apple termékekhez, de Droidos cuccokon is megy
2020. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Az a probléma, hogy mindenki überszuper véleménnyel van erről a műanyag hulladékról. Kiadnak érte sok pénzt és nem merik (még maguknak sem) bevallani, hogy nem jó bizniszt csináltak. Szerintem annyira nem kényelmes és nem is annyira kiemelkedő ebben az árkategóriában. APR-ben vásároltam egy AirPods 2-est, 3 hónapig működött rendesen, most éppen azt játssza, hogy a jobb oldali nem csatlakozik rendesen... Ez a terméke nagyon nem jött össze az Apple-nek. Mondom ezt úgy, hogy mindenem alma. Laptop, óra, tablet, telefon. A sokat emlegetett "ökoszisztéma" ugye. Mondjuk az legalább működik.
2020. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor az vagy nem eredeti, vagy vissza kell vinni, mert gyári hibás. Én október óta használom, és még mindig csatlakozik, amint beteszem a fülembe.
2020. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Szint úgy én november óta használom semmi baja nincs. Néha előfordul, hogy az egyik fele nem tolt, mert koszos a csatlakozó, de megfújom, és teljesen jól működik. Összességében meg vagyok vele elégedve
2020. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!