Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiken lehet jobban játszani...

Melyiken lehet jobban játszani? Playstation vagy pc?

Figyelt kérdés

Nekem mindkettő bejön,de èn valahogy a playstationra jobb,izgalmasabb játèkokat látok.

Nem tudom pontosan melyiknek van gèpes változata,ès hogy csak èn látom e rosszul,de mindenesetre jövőre veszek egy gèpet vagy egy konzolt.

Informatikusnak tanulok,ahhoz gèp kell,de mellette játszani is szeretnèk ès nem tudom melyik alkalmasabb rá.

Nemsokára jön a ps5 de azt hosszabb,ès drágább lenne megvenni mint egy PS4 et.

Kb 500 ezret tudok rá költeni,de nem tudom melyik legyen.

(Már mint Pc vagy Playstation)

Az ilyen játèkok mint a Doom eternal meg nem tetszenek.


2020. okt. 17. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mostanában már a Sony exklúzívok sem annyira exklúzívok, mint régebben, 1-2 év után kezdik kiadni PC-re is őket. Ha PS vs Xbox lenne a kérdés, akkor az exklúzívok miatt (is) biztos a PS-t mondanám.

Azért egy PS5 közel nem lesz 500k, de még a fele sem, PC-n meg sokkal több hétköznapi, "informatikus" dolgot tudsz végezni. Akkor lehet jobban járnál egy konzollal, és egy olcsóbb PC/laptoppal. Vagy elengeded a konzolt, és 500k-ba jó gépet tudsz kihozni, amivel jobb esetben pár évig nem kell izgulni, hogy most futni fog-e az adott játék, vagy sem. Bár gyanítom, hogy pár napja te írtál ki kérdést laptop vagy PC-re, az írásodból adódóan.

2020. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A ps5 nem lesz elérhető kb másfèl èvig szerintem.

Ès nem tudom mennyire játszható a Playstation játèk pc-n.

Nem èn voltam aki irt a laptop kérdésre amúgy.

2020. okt. 17. 18:04
 3/13 A kérdező kommentje:
De sztem elèg lenne nekem a PS4 is
2020. okt. 17. 18:11
 4/13 Gugu Gabor ***** válasza:

PS5 miért ne lenne elérhető másfél évig?



Egyébként a kérdés mivel és hogyan szeretsz játszani, van mindkettőnek előnye hátránya. Van pár játék stílus ami nem vagy nagyon korlátozottan elérhető konzolra. Igazából neked kell eldöntened hogy a PS5 megjelenésekből mennyi olyan van ami megfog (PS 4 felhozatalt is megnézheted persze) én pld azért nem állok átt konzolra mert azok a stilusok amiket szeretek tipikusan nem jönnek ki konzolra.

2020. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyasmit hallottam,hogy sokan megrendeltèk de a PS4 nekem elég lenne,mert akkor egy rosszabb gèpet is tudnèk venni
2020. okt. 17. 18:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lesz e olyan játèk ami csak ps5 re lesz e elérhető.
2020. okt. 17. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

én vettem egy ps4 pro-t

aztán eldatam és vettem egy pc-t inkább, mert azon sokminden mást is meg tudok csinálni

amúgy meg Macintosht használok.

2020. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel játszanál. Fegyverrel célozni például rémálom kontrolleren, autót irányítani viszont billentyűzettel nem jó.


Ha van rá 500 ezred, miért nem veszel egy PS-t és egy PC-t is?


PS4-et 100 alatt kapsz, egy jó, gamingre tökéletesen alkalmas PC-t pedig simán összeraksz 2-300 ezerből.


Én például PC-n játszom, de a Forzázni és Fifázni jobban szeretek XBOX-on, főleg a Split Screen miatt (FIFA pedig értelemszerűen a controller miatt).

2020. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen,csak az a baj,hogy nem csak pont egy ps -t,meg egy gèpet kell vennem.

Megtudom oldani úgy hogy veszek ps5 öt egy tv vel,de akkor már nem vennèk gèpet,mert az már rosszabb lenne ès nem nagyon tudnèk játèkot venni konzolra.

2020. okt. 17. 18:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor PS5+TV+egér+billentyűzet. Ami olyan azt controllerrel nyomod, amit jobb PC-s perifériákkal, azt pedig egérrel és billentyűzettel. Legalábbis XBOX-hoz lehet egeret és billentyűzetet csatlakoztatni, gondolom PS-re is. :)
2020. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!