Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elállítódott a TV Már rég...

Elállítódott a TV Már rég óta írja ki,hogy csatorna beállítás.Én ránnyomtam és próbáltam átállítani,hogyne jellezze és err csak elsötétült aháttér és azt írja,hogy használja a csatorna keresső parancsot és nem találom.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idegességemben mindent össze nyomtam de semmi.

A TV blaupunkt (nem SMART)és, nem működik a Tv guide sem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. okt. 24. 09:58
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Ki a szolgáltató?

MindigTV? Van szobaantennád?

A távirányítón valószínűleg van egy Beállítások (Settings) vagy menü gomb. Eztán lesz egy olyan hogy hangolás vagy csatorna beállítások. Menj rá hogy automatikus hangolás és akkor maga beállítja a csatornákat.

Érdemes lenne megnézni a használati útmutatót a pontos beállításokhoz.

2020. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kábel tv és azokkal a gombokkal majdnem 2 órát szórakoztam, és semmi tehetek valami mást a szerelőn kivűl ha ay útmutató nem jelentene megoldást?
2020. okt. 24. 10:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Digitális csatonáim voltak de a keresés,nem elég,hogy nem vált be de még nem is voltak digitális adók a megjelentek közt.
2020. okt. 24. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is be kell állítani kereséskor, hogy mit keressen. Ha nem talált digitális adást, akkor te nem azoknak a keresését indítottad el.

Válaszd ki a kábeles, digitális adások keresését és azt indítsd el.

Ha ez nem megy,valamint nincs használati utasításod hozzá, neten sem tudsz keresni ilyet, valamint ide sem tudod beírni a tévé típusát,hátha keres neked valaki hozzá,vagy van használati, de az alapján sem sikerül, akkor hívj valakit, aki megcsinálja.

2020. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen megpróbálok valakit keresni most is csak analóg műsoraim vannak a használati utasítás meg mondhatni haszontalan.
2020. okt. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!