Melyik kontrollert vegyem, ami pc-hez is csatlakoztatható?

Figyelt kérdés
olyan 10.000-és 16.000 forint között lenne jó. De ha jó,lehet olcsóbban is, persze :).

2020. nov. 3. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak Xbox One kontroller.
2020. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
PS4/5 kontroller is tökéletes, sőt a Steam talán jobban is támogatja. Annyi különbséggel, hogy kell hozzá pluszba egy bluetooth adapter, de az már csak pár száz forint. :)
2020. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 3. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Az a "pár száz forint" jó lesz 7-8 ezernek is. :D

2020. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oké, felment az ára. XD De vannak ott gagyibbak 1000 forint alatt is, és 1-2 méteren azok is bőven jók. :D
2020. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 savanyújóska ***** válasza:
Ha mindegy a kiosztás, akkor Xbox One, árban ugyanannyi (a PS-t amúgy lehet kábellel és Bluetoothal is működésre bírni adapter nélkül is, igazából 2 kontrollernél kezdődik a szopás vele.
2020. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja igaz, csak arra fel mondtam az adaptert, hogy a legtöbb manapság már vezeték nélküli, de a külön PC-hez gyártott Xbox kontrollerhez adnak adaptert is, a PS-hez viszont nem. Amúgy hogy érted, hogy 2-nél kezdődik a szopás? Csak mert nekem van 2 PS4-es és 1 Xbox-os is. A PS4-es az eredeti, amit a konzolhoz adtak(az egyik, a másikat pluszba vettem, de ugyanolyan), az Xbox-os pedig direkt PC-hez van. És az Xbox-os nem kompatibilis a PS4-essel(legalábbis egyes játékoknál), mert mindkét kontrollert ugyanahhoz a játékoshoz rendelte hozzá. Asszem. Szóval több kontroller esetén egyformának kell lennie, egy ilyen, egy olyan nem jó.
2020. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 savanyújóska ***** válasza:
Ah nem voltam egyértelmű, haveromnak két PS4-es van, és kell hozzá egy emulátor, ami behazudja a wimdowsnak, hogy xbox kontroller, és utána 1 vezetékes és egy bluetooth kapcsolat nem gond, de a két vezeték nélkül kapcsolódó PS kontrollerhez nagyon specifikus sorrendben kell őket csatlakoztatni (és talán valami eszközkezelős mókolás is van benne). Most már lehet van rá jobb megoldás, igazából nem volt annyira fontos, hogy azóta foglalkozzunk vele.
2020. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy régen milyen volt, de most már csak annyi, hogy bedugod a bluetooth stick-et a gépbe, megnyomod hosszan a kontrolleren a PS gombot, és elkezdi adni a jelet. Utána a bluetooth eszközöknél kikeresed a gépen, rámész a kapcsolódásra, és kész is. Utána megcsinálod ugyanezt a másikkal is. Nem akad össze, külön vezérlőként érzékeli, és a játék közben is vágja, hogy melyik a Player 1 és 2.
2020. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 savanyújóska ***** válasza:
Igen, itt az a hack, hogy nincs Bluetooth stick, ezt akartam igazából kiemeni, hogy anélkül elég szívás, és egyébként majdnem ugyanolyan, mint az xbix kontroller.
2020. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!