Bujaki d kérdése:

Ha megrendelem az oculus quest 2 őt amerikába ahol egy ismerős elpostázza magyarországra akkor működőképes lepp itthon is a készülék ugyanúgy?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az, milyen korlátjai lennének? gps adatból letilt vagy mi?
2020. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a rendelésnél nem tudod beállítani a töltő szabványt, akkor neked kell itthonra adaptert szerezned magadnak. De ezt leszámítva persze, működnie kell. :)
2020. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én itthon vettem az alzanal és ők is UK töltővel küldték és persze nem adtak hozzá adaptert, de végül is mindegy mert C type a töltő kábel, bármivel tudod tölteni
2020. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Istenem de sötétek... :D Mármint az Alzások.
2020. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa de lehet hogy fogalmuk sincs, róla hogy nem eu töltővel jött, rápróbálok hogy küldjenek egy adaptert :) Az is érdekes, hogy minden nyelvre be lehet állítani még románra is, csak magyar nincs benne. Viszont esetleg van tapasztalata valakinek, mert én nem tudom úgy beállítani, hogy tökéletesen éles legyen, lehet hogy a -2 es szemem miatt? a másik kérdés meg hogy beléptem az app ba a feleségem facebook profiljával és nem enged átlépni az enyémmel ez miért van, nem tudom használni csak egy profillal?
2020. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!