Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire könnyű eladni pár...

Mennyire könnyű eladni pár Google Home Minit Magyarországon?

Figyelt kérdés

Van egy pár bontatlan minim itthon, és gondoltam úgyis megyek Magyarországra, feldobom őket a netre (mondjuk jófogás), mert jelenleg csak itt porosodnak a szekrényemen.

Csak nem tudom mennyire lehet keresett, mert úgy tudom nem forgalmazzák ott. Meg repülővel megyek és nem szívesen cipelném, nem kevéd helyet foglalnak.

Pár hónapra megyek, annyi idő alatt eltudnám passzolni?


Azért nem adom el itt őket ahol jelenleg lakom (Anglia) mert egy akció keretében már mindenki ötösével szerezte be őket és teli van vele a net :D



2019. máj. 17. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve milyen árban érdemes adni őket?

[link]

2019. máj. 17. 11:09
 2/3 repulo ***** válasza:

Itthon tényleg nem kapható.

[link]

2019. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendes boltokra gondoltam, nem pedig az áfacsalt online shopokra. Vagy lehet venni a tesco, mediamarkt és euronics-ban is?
2019. máj. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!