Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mennyire könnyű eladni pár Google Home Minit Magyarországon?

Van egy pár bontatlan minim itthon, és gondoltam úgyis megyek Magyarországra, feldobom őket a netre (mondjuk jófogás), mert jelenleg csak itt porosodnak a szekrényemen.

Csak nem tudom mennyire lehet keresett, mert úgy tudom nem forgalmazzák ott. Meg repülővel megyek és nem szívesen cipelném, nem kevéd helyet foglalnak.

Pár hónapra megyek, annyi idő alatt eltudnám passzolni?

Azért nem adom el itt őket ahol jelenleg lakom (Anglia) mert egy akció keretében már mindenki ötösével szerezte be őket és teli van vele a net :D

máj. 17. 11:07  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Illetve milyen árban érdemes adni őket?

[link]

# 1/3Időpont máj. 17. 11:09 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Itthon tényleg nem kapható.

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 17. 13:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendes boltokra gondoltam, nem pedig az áfacsalt online shopokra. Vagy lehet venni a tesco, mediamarkt és euronics-ban is?

# 3/3Időpont máj. 17. 13:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan elektronikus rajzoló programot, melyet könnyű kezelni Google play-ben (több, lent! )?
Ki volt Destonches? A google-n kerestem, de csak egy idézetet találtam tőle, több weboldalon is (Bírálni könnyű, alkotni nehéz. ). Egyebet semmit. Sajnos. Tehát ki volt Destonches?
Hogyan kell a Google + fiókot leválasztani a YouTube csatornáról?
Az emberek bizonyos hányada miért szidja le, provokálja azokat, akik itt a Gyakorikérdéseken feltesznek egy viszonylag könnyen megválaszolható kérdést?
Alcatel OT995 4. 0.4-es androiod verziójú telefont szeretném rootolni, már az rengeteg linket végignéztem amit a google kidobott, de egyik se volt értelmes. Az ot991 telefont azt...
Egy google chrome-ot szeretnék beállítani úgy hogy minden indulás kor kérjen jelszót mert ö úgy megjegyzi a többit és így igen könnyű hozzá férni a cuccaimhoz?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!