Huawei MediaPad alkalmas digitális rajzolásra?

Figyelt kérdés
Jobban szeretnék tableten rajzolni mint rajztáblán, de az ipad kicsit drága. A Huawei Mediapad-ezt néztem, de esetleg más márkájúak is szóba kerülhetnek, Samsung vagy lenovo tableteket is lattam hasonlókat. Használható rajzolásra? Az lenne igazából a lényeg hogy lássam a kijelzon a rajzot és hogy minimális eltéréssel tudjak rajzolni tollal. Tudtok segíteni nekem ebben?

2020. nov. 11. 20:26
 1/3 jokyman15 ***** válasza:
51%
Ha reális választ akarsz akkor NEM. Utálom az Apple termékeket, de tényleg csak az iPad képes arra amit te akarsz. Ha kicsit lentebb viszed az elvárásokat akkor a Samsung tabletek között a drágábbak "talán". De célszerőbb és olcsóbb megoldás egy Wacom.
2020. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néhány M modellel lehet, bár gondolom nem ugyanaz az élmény.
2020. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor lehet inkább egy ipadet veszek, mégha kicsit drágább is.
2020. nov. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!