Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s, xbox one x, ps4...

Xbox one s, xbox one x, ps4 pro ps4 slim, melyiket vegyem meg? Leginkább fifára és autós játékokra használnám, de más is szóba jöhet

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 01:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ezzel lépsz be*. Bocsi.
2020. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még annyiból érheti meg az Xbox, hogy a gamepass ultimatettel az EA playhez is hozzáférész, tehát nem kell külön előfizetni és ebbe ugye minden évbe beleteszik a megjelenő fiftákat need for speedeket, természetesen ez a fajta előfizetés van ps4re is ps4re külön elő kéne fizetni az EA playre és a multira plussz a gamepass felhozatal is kimaradna, szóval a legjobban ár értek arányban Xbox és gamepass ultimate előfizetéssel jössz ki, főleg, hogy még mindig 300 forintért lehet havonta előfizetni rá xd.
2020. nov. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja egyébként mind a két konzolom van ps4 fat meg Xbox one s, ps-t az exkluzívok miatt imádom, és az ilyen basic dolgokra meg az Xboxot szoktam használni, szóval arra amiket leírtál az Xbox kitűnő választás lesz, ha nincs 4K tv-d akkor a one s bár hozzáteszem nem sokkal drágábban van series s ami next gen konzol, viszont abban meg nincsen lemezmeghajtó.
2020. nov. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
12es válaszolónak írom, hogy csak az új előfizetőknek, csak az első hónap 300Ft. Utánna a rendes díját felszámítják. De kipróbálni mindenképp megéri 300-ért. És bármikor lemondható.
2020. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, már vagy másfél éve kb 300 forintokért veszem, igazából ez úgy van a megkötés, hogy két egymást követő hónapban nem tudsz 300 forintért venni, de ha kéthavonta veszel akkor simán engedi, bár engem ez azért nem érintet , mert homeolok haverral így egyik hónapban az én accomra veszek 300ért gamepasst másik hónapban az övére és így akár egész évben meglehet oldani 300 forintból.
2020. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ezt a verziót még nem hallottam. Kipróbálom én is. :D

Köszi! :)

2020. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!