Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s, xbox one x, ps4...

Xbox one s, xbox one x, ps4 pro ps4 slim, melyiket vegyem meg? Leginkább fifára és autós játékokra használnám, de más is szóba jöhet

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Fifa saját tapasztalataim szerint sokkal jobb az Xbox-on, egy One S példányt vettem ebből a célból pár éve, akkor pont egy olyan időszak volt hogy csak a Fifával játszottam szinte, arra nagyon jó volt, sokkal jobb, mint a Playstation. De csak arra, a rendszer szerintem egy használhatatlan borzadály, és engem az exkluzívok sem hoztak annyira lázba. Nevetséges, hogy a joystick elemmel működik. Úgyhogy én kb. másfél év után visszaálltam a PS-re.
2020. nov. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem írni hogy a Fifa gameplay-t tekintve szerintem nincsen különbség a PS pro és a sima között, a menü viszont sokkal sokkal gyorsabban pörög és nyilván az egész játék gyorsabban is tölt.
2020. nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Az xbox erősebb a PSnél viszont, nincsennek rá olyan exkluzívok, ebben a PS a nyerő. De gondolom neten szeretnél pl fifázni is. Én azt vettem észre, hogy xboxon jobb, dinamikusabb a játék. Azt nem mondom, hogy szebb de gyorsabb, legyen szó fifáról, cod warzoneról, battlefieldről (én főleg ezekkel szoktam játszani).

Itt One X és PS4 Pro közötti különbségről beszélek.

2020. nov. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Xboxnál a gamepass mennyit dob rajta? Melyikből melyil csomagot érdemes venni aszerint hogy melyik játékok járnak hozzá?
2020. nov. 12. 10:00
 5/16 anonim válasza:
Nekem gamepass ultimate van. Előre meg szoktam venni fél évre és le van tudva a live gold a game pass és az ae play is (mert már össze vonták). Így renget nagyon jó játékod lesz, nyílván az új játékokat itt sem rakják bele de szerintem abszolút megéri. Nézz rá milyen játékokat tartalmaz. A live gold nélkül pedig nem tudsz neten játszani. Az az alap ami kell....a többi csak plusz játék.
2020. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval fifához ultimate teamhez is kell ez a live?
2020. nov. 12. 15:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia említetted még hogy érdekelnek az autós játékok azt döntsd el hogy Forzázni akarsz(Forza Horizon 4,Forza Mostoesport 7)

Vagy Gran Turismosni

Én személy szerint a Forzár ajánlom és ott is a Horizont de a te döntésed

2020. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a helyesírási hibákért és még annyit nekem Xbox one s em van es meg vagyok elégedve vele
2020. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Igen az ultimate teamhez kell live gold, de psen is kell ps plus.
2020. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Igazából nincs külön live. Live ID van. Az a felhasználód. Ezzel lépsz. Nekem pl. ez a felhasználóm xboxon, win10en erre jönnek az emailek, egyszóval nekem egybe van minden. Ezen tudom kezelni az előfizetéseket meg mindent.

A live gold az az előfizetés amivel tudsz neten játszani és kapsz kedvezményeket játékokra.

A gamepass egy másik előfizetés ami magában foglal rengeteg játékot ami minden hónapban bővül. Ennek van a gamepass ultimate változata ami magában foglalja a goldot is és most hogy indul az új generáció belevonják az EA playt is. Ez az előfizetés EA játékokat ad. Jelenleg 86 teljes értékű játék van benne amik nagyon jók (összes battlefield, nfs, fifa kivéve a 21...stb). Az új játékaikat természetesen nem teszik bele, hogy azért legyen bevétel. :D De van lehetőség mindig egy 10órás trialt lejátszani az új játékkal, szóval szerintem nagyon jó.

2020. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!