Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox onex et vasaroltam.elkezd...

Xbox onex et vasaroltam.elkezdtem.jatekot letolteni.van elofizetes.azt irja 9ora a letöltèsi idô.ez tènyleg ennyi vagy rosszul csinalom?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem tudom hogyan lehet rosszul csinálni. Annyit tudsz megpróbálni hogy nem Wifin csatlakozol az internethez, hanem kábellel, hátha gyorsabb lesz.


Lehet, hogy idővel begyorsul magától is. Vagy simán lassú az interneted.

2020. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kábellel kösd be mindenképpen.

és jah sajnos lehet reális is, nekem is volt ilyen a ps-en

2020. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok mai játék 50+GB

Bár előfordul, hogy nem jön közel max sebességgel (maxal sose fog) a neteden múlik mennyire gyors. Nekem 100Mbps és 50-80 között szokott jönni, de van, hogy csak 1-10el egy darabig, főleg ha valami nagy cím jön ki és mindenki telepít. Ha jól emlékszem az Xboxos mobil appal már ennek kivédésére lehet előre telepíteni bármilyen játékot, akkor is ha nem vetted meg vagy még nem jelent meg. Így amikor megjelenik/megveszed akkor nem terheled a rendszert te is és máris tudsz játszani.

2020. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!