Tidal-on milyen a zenék mennyisége, Spotifyhoz képest? Megéri váltani 2 év előfizetés után Tidalra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 08:50
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Én csak a Tidal Hifi miatt regisztráltam anno, cd minőség stb. De kb 4000Ft, annyit meg nem hallgattam és visszatértem az apple musicra.

Ha komolyabb fejesed vagy hifi cuccod van, akkor egy próbát megér a Hifi előfizetés. Van különbség.

2020. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:
Ha egy komoly otthoni hifi összeállításon hallgatod, meghallod a különbséget, főleg a master audiónál. Valamivel lehet kevesebb a tartalom, de sok olyan koncertfelvétel van rajta, amit torrenten sem találsz. Hátránya még hogy hálózatos lejátszónál, nem tudod egyből a telefonos app hangját átirányítani az erősítőre, de természetesen az erősítők gyári appjával megy, csak azok szolgáltatásszegényebbek, egyszerűbbek.
2020. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!