Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy havonta megújuló előfizetés miatt megpróbálják leemelni a kellő összeget a kártyámról, de azon már nincs meg a kellő mennyiség a 3. hónapban?

Figyelt kérdés

Egy külföldi oldalon előfizettem tagságra 1 hónapra, de az egy havonta megújuló előfizetés volt, így minden hó végén megpróbáltak leemelni a kártyámról X összeget. 2 hónapig fizettem, de a 3. hónapban már nem volt rajta elegendő összeg. Nem írtam levelet senkinek, egyszerűen csak figyelmen kívül hagytam a hibás tranzakciót. A rákövetkező hónapban is megpróbálták ugyan igy leemelni, de mivel akkor sem sikerült, többször már nem próbálkoztak. Az előfizetés 1 hónapra megújulóként 7 ezer forint volt, nem megújulóként 1 hónap pedig 10 ezer, ezért választottam a megújulót.

Most valami német cég, vagy mi megpróbáltak 80 eurót leemelni, de sikertelenül. AZ oldal viszont Amcsi volt, szóval semmi köze nem volt Németországhoz. Letiltattam a kártyámat a banknál és kértem egy másikat biztos ami biztos.

Számolnom kéne valami következménnyel azért mert én megújuló előfizetést választottam de nem fizettem rendesen és nem is jeleztem az elállási akaratom, vagy csak hagyjam figyelmen kívül és "egyszerűen CSAK" megszerezték az adataimat valahol és megpróbálták megterhelni a számlámat?

Az előfizetős oldal informatikai oldal volt, a számlámat megterhelni próbáló cég pedig valami Altzheimer Fundation akármi volt.



2017. jan. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan mi volt a közlemény?
2017. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miután nem sikerült levonniuk a megfelelő összeget, egyből meg is szűnt az oldalhoz való hozzáférésed vagy használtad utána is?
2017. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A közleményt nem tudom sajnos pontosan, ma a bank telefonon értesített, a telefonomra pedig nem érkezett sms hogy valaki próbált volna ráterhelni a számlára.


Az előfizetés azonnal megszűnt mikor nem sikerült leemelniük a pénzt. A rákövetkező hónapban még 1x megpróbálták (Ugyan úgy 7 ezret), aztán semmi.


Ez az Altzheimer Fundation megpróbált már levonni a számláról, de akkor nem 80 eurót, talán 10 ezret vagy 20-at max. Ez az érdekes.

2017. jan. 17. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs miért aggódnod.
2017. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm! :)
2017. jan. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!