Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-on mi a helyzet az...

Xbox One-on mi a helyzet az online-nal? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Elég sok pletyka volt, hogy összevonják a Gold-ot és a Game Pass-t, illetve, hogy ingyenes lesz az online xbox-on is. Végül ezzel kapcsolatban mik a legújabb információk? Érdemes venni karácsonykor 12 hónapos Gold-ot?

2020. nov. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Most is van olyan lehetőség, hogy ha megveszed az Xbox Game Pass Ultimate előfizetést, akkor az tartalmazza a live goldot is, de én még mindig külön fizetem. De azt kizártnak tartom, hogy ingyenes lesz az online, mert akkor mi lesz a sok Fortnite-ossal, akiknél ugyan a játék ingyen van, de csak gold-dal játszható, hiszen online a játék. Azért a Microsoftnak elég komoly bevétele van a gold-ból, és nem fogják csak úgy elengedni.
2020. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Szóval, ha jól értem, akinek nincs szüksége a Game Pass szolgáltatásaira, de online szeretne játszani, annak továbbra is érdemes/kötelező megvenni a Goldot?

Köszi a választ amúgy

2020. nov. 22. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg jelenleg ez a helyzet.

[link]

2020. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igen lemaradt a mondat elejéről. 🙂
2020. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!