Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy filmből,...

Szg74 kérdése:

Hogyan lehet egy filmből, vagy egy youtube klippből részletet kivágni? Ezt a kérdést jó páran feltették már előttem évekkel ezelőtt, az informatikában azonban hónapok is számíthatnak, tehát a jelenlegi helyzet érdekelne.

Figyelt kérdés

#YouTube #klip #insert készítése
2019. nov. 5. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most vagy én nem értem mert máshogy gondolod mint én vagy csak nen értem.


Egyébként, lemented a youtube videót gépre, és egy videószerkesztővel kivágod és elmented... Alapjáraton így megy

2019. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy ahogy 10 éve is lehetett.
2019. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd, berakod egy videó szerkesztő programba, és úgy vágod, ahogy akarod.
2019. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tkp-en az érdekelt volna, hogy melyik videoszerkesztő program a leginkább menő ma. (Pár évvel ezelőtti üzenetekben találtam konkrét ajánlatokat, de amikkel próbálkoztam, azok közül egyikkel sem jártam sikerrel, pl. mert már nem voltak elérhetők.)
2019. nov. 6. 07:31
 5/6 A kérdező kommentje:
És az sem egy utolsó szempont, hogy a video-szerkesztő program mennyibe kerül, esetleg valóban (nem csak a hirdetésben) ingyenes.
2019. nov. 6. 07:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg ingyenes videoszerkesztő van. Csak néhány belőlük, ezekkel ugy vághatsz, ahogy akarsz:


[link]

* Avidemux: [link]

* Blender: [link]

* Openshot: [link]

* Shotcut: [link]

2019. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!