Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic van olyan minőségben mint pl. egy Sennheiser MX 365?

Figyelt kérdés

Ezt a vezetéknélküli fülhallgatót néztem ki és nekem jelenleg a fent említett fülhallgatóm van amit nagyon szeretek zene hallgatása kivánló pedig nem volt még 5 ezer Ft persze már évek óta ezt használom mert nekem ez nagyon bejött közben tönkre is ment egy kettő de mindig ezt vettem újra!

Most viszont kinéztem ez olyan vezetéknélküli fülhallgatót az is tetszene benne hogy nem hallójáratos mert az olyat nem igazán szeretem


Viszont már több ismerősömnek is vannak ilyenek persze azok is kb 10 ezer alatt voltak és hát hogy is mondjam hang minőségben az enyém után kb cinogás csak!


És csak arra volnának kíváncsi hogy van-e a fent említett xiaomi pl szintén említett Sennheiser-hez már ha igen akkor már nem is gondolkoznánk rajta tovább már rég megvettem volna de így nem akarok egy kisegér hangú vacakra kidobni 10 ezért Ft ok persze nem tudom milyen mert még nem hallottam, csak mert az enyém a (Sennheiser) hez hasonlót még alkategóriában sem hallottam volna 5 ezer Ft körüli fülhallgatóknál, hogy ilyen gyönyörű szép tiszta hangja magas basszus stb


Szerintetek ez van olyan mert az enyém most kezd el recsegni és nekem akarok csak így megvenni 10 ezért egy olyan fülest ami nem ér fel ezzel vagy vegyem újra ugyan úgy a Sennheiser-t?



2020. nov. 20. 21:35
 1/1 anonim válasza:
mit vetté végű?
2022. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!