Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb Jack csatlakozta...

Melyik a jobb Jack csatlakoztatós kazetta adapter vagy a Bluetooth kazetta adapter?

Figyelt kérdés

Olyan nincs hogy semelyik nem jó, úgyhogy muszáj választani nektek!


Bluetooth kazetta adapter csak laptoppal, teloval, tablettel működik, de tévével és számítógéppel nem mert nincs bennük Bluetooth, és 6 órát bírnak mert van bennük aksi amit tölteni kell USB kábellal és aksik nem olyan sokáig bírják lehet 3-5 év múlva már nem is működne többet és így is sokat el kérnek érte.


Kábeles azt hozzá tudom kötni bármihez amelyik rendelkezik Jack kimenettel, és ha vigyázok a kábelra nagyon ritkán lesz csak nyitva a hifi ajtaja akkor nem lesz meg törve és persze óvatosan kell ki be csukni az ajtót.


Képek:

[link]

[link]



2020. nov. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vezetékes jobb, mert azt nem kell tölteni és bármihez csatlakoztatható. Azzal még azt is meg tudod csinálni, hogy két kazettás magnóban lejátszol egy igazi kazettát, amit felveszel az adapterre, így megjelenik a jel a kábelen amit vonalbemenetbe dughatsz és így digitalizálhatsz kazettát.
2020. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy digitalizálni tudok?


Pl: Audacity felveszek?


De gépről jön a hang, vagy csak szívatni akarsz engem?

2020. nov. 22. 13:05
 3/6 A kérdező kommentje:

Kazetta oldalán jó lesz így elhelyezve a vezeték vagy inkább az ajtó tetején?


[link]

Itt most a Deck 2 mutatom hogy ne keljen ki nyitni a Deck 1-t de a Deck 1-ben van használatban amit feljebb mutattam.

2020. nov. 22. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Onnan jön a hang ahonnan akarod, csak mondtam, hogy a vezetékes adapter kazetta digitalizálásra is jó. A deck A-ba teszed a digitalizálandó kazettát, a hang arról jön, a B-be az azaptert. Az A-n lejátszod a kazettát, a B-n pedig felvételt nyomsz. Így az A-ban lejátszott kazetta hangja megjelenik az adapteren, amit bedugsz a hangkártya vonalbemenetére és például Audacityvel rögzíted.
2020. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De akkor már nem volna jobb a fejhallgató kimenetről digitalizálni? :D
2020. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted utolsó?

Melyik kimenetről beszélsz PC vagy hifi?

2020. nov. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!