Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lorus karórákról véleményetek?

Lorus karórákról véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy. Kb. 5 éve vettem, szép a számlapja, elegáns megjelenésű, barna bőrszíjjal.

Egy sima kvarcóra, semmi extra. Van rajta stopper, természetesen csak másodperces pontosságot tud. Tachiográf, amit sosem használok, és napszak mutató, ami úgyszintén teljesen felesleges. Jól néz ki, de ennyi.

Elemet 3x cseréltettem benne, vízálló maradt mindig, az jó benne.

Aki ért az órákhoz, annak dizájner tucattermék, akit viszont ez nem érdekel, annak jó, mert végülis minden karóra lényege, hogy mutassa az időt. Ezt tudja.

Szép napot!

2020. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a legrosszabb de nem is egy nagy durranás.

Sajnos nem tudom pontosan megsaccolni de talán 4-5 évet bírt egy ilyen órám, aztán elkezdett hülyén járni, az órás azt mondta rá hogy a javíttatás árán már kapok egy másik ilyen árkategóriás órát.

2020. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, rosszul írtam: tachymeter, átlagsebesség mérésre szolgál asszem.
2020. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Zöld kéz.
2020. nov. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!