Ha Xbox series S et vagy Ps5-öt veszek akkor nincs az mint a drágábbnál, hogy csak pár játèkkal lehet játszani?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy működik, de egy konzolt mindenkèpp szeretnèk.

Úgy fogok vásárolni, hogy veszek egy gèpet, amire ilyen 510000Ft ot kellene gyűjtenem.

De szeretnèk mindenképpen egy konzolt mert szerintem azon jobb játszani. Csak nem tudom ezt az egészet hogy vegyem, mert a rendes ps5 ès series X esetèben ugye csak ez a visszafelè kompatibilitás van.

Ès nem tudom, hogy mennyi játèkkal lehetne játszani.Mert PS4 re már van sok olyan ami tetszik ès gondolom nem lesz mindeggyik játszható ps5 ès Xbox series X en.

Meg valahogy jobbnak tartom hogyha egy új generaciósat veszek.


2020. nov. 26. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ha nem adják ki külön a PS4-es játékot PS5-re, akkor kompatibilis lesz vele simán. Elvégre ezt ígérték. Oké, hogy nem lesz minden játék játszható rajta a PS4-es kiadásában, mert akkor nem lenne plusz bevétel, de ha egyes játékok egyáltalán nem lennének játszhatók, az elég idétlenül venné ki magát.
2020. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
Pc-t is akarsz venni 510000Ft-ért meg konzolt játékra? Minek ennyi pénzt kidobni. Ha már van pc-d ennyiért, az kenterbe veri a konzolokat. Vagy ez, vagy az.Te tudod. Főleg, ha még gyűjtened kell, mert nincs meg rá a keret.
2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ha eltudnám dönteni melyik konzol legyen ès azon sok jó játèkkal tudnèk játszani akkor nem egy olyan drága gépet vennék.
2020. nov. 27. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy tűnik, hogy talán 10 PS4 játék van ami nem fut PS5ön (persze bugok előfordulhatnak bármielyikben) és a Kinectes játékok kivételével minden Xbox One játék fut Series Xen.
2020. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ès a series S re ès ps5 Digital Editionre bármelyik játèk jó?

Mert ugye az digitális.

2020. nov. 27. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik digitális gépre megjelenik minden, de csak a saját boltjukból tudsz rájuk vásárolni. Lemezt ugye nem fogad el.
2020. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!