Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire reális ár? (xbox one s)

Mennyire reális ár? (xbox one s)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni használtan egy xbox one s t. Találtam is 60.000 Ft ért 3 játékkal(far cry primal, far cry New dawn és gta 5) augusztusig még garanciás. Szerintetek megéri?

2020. nov. 30. 20:41
 1/8 jokyman15 ***** válasza:
Csak ha megvan minden tartozáka (kontroller(elfogadható akkuval), HDMI kábel, Tápkábel), Karc és horpadás mentes. És a legfontosabb a 3 játék lemezes, nem digitális. Mert az becsapós. Sokani szívják meg hogy 5-10 játékkal hírdetett konzolt vesznek aztán visszaveszi az accountját az eladó és hoppá vettél 1,5-szörös áron egy konzolt amihez nem kaptál játékot.
2020. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lemezes játékok. Most találtam egy másikat az 57.000 Ft 2 kontrolerrel és 1 év garancia viszont nincs játék hozzá de megvan minden tartozéka. Ez jobban megérné?
2020. dec. 1. 17:36
 3/8 jokyman15 ***** válasza:
Ha utána van azonnal pénzed játékra, vagy game pass-ra akkor talán, de azért légy résen, ha elmész megnézni személyesen.
2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2020. dec. 1. 17:52
 5/8 anonim válasza:
Ha azokra a játékokra van szükséged, akkor nem rossz úgy venni, viszont ha nem vágysz azokra, akkor nincs értelme játékkal venned
2020. dec. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Volt már konzolod? Ilyenek h Game Pass, Live Gold, stb, ezekkel tisztában vagy?

Ha amúgy is szeretnél Game Pass-t akkor ezek a játékok olyanok mintha nem is lennének, mert a Gamepassban bennevannak. (ami havi 3k).

80kért már lehet újjat kapni, amihez jár ugye a kontroller, meg minden kábel tartozék stb.

Szerintem használtan jobbat is ki tudnál fogni. (40-50ezer akár). De vess rá pillantást, ha tényleg új állapotú, semmi karc semmi, akkor jó az a 60 is. Állapot függő, ha kevéssé használt akkor tökéletes.

2020. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A konzol paradicsomról van véleményetek vagy tapasztalatotok?
2020. dec. 5. 12:26
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok, nekem nincs. Viszont a konzolvilágon elég jó leárazásokat lehet elkapni, és nagyon gyors a kiszállítás
2020. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!