Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menyi lehet a reális értéke...

Menyi lehet a reális értéke egy használt Fable II GOTY játéknak; mennyit érdemes adni egy ilyenért és mennyivel ér ez többet a sima Fable II Classic kiadáshoz képest?

Figyelt kérdés

Nem vagyok játékos és gyűjtő sem. Csak a gyerekeimnek szeretnék venni.

Új, bontatlan csomagolású Fable II Classicot már 2390 Ft-ért tudnék venni.

A Fable II GOTY verziót 4-5 ezer forintért kínálják használtan is.

Valóban annyival többet ér az a verzió?

Azokat a pluszokat, amivel több van aGOTY-ban, külön is meg lehet venni a sima Classic lemezhez is esetleg Live-on?

/Ha hü...ségeket kérdeztem, bocs! Nem igazán vagyok képben./



#Xbox 360 #Fable II Classic #Fable II GOTY
2012. szept. 28. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt hittem lesz itt egy-két gamer vagy "kereskedő", aki majd eligazít a témában, de úgy látom, hogy ha vannak is ilyenek, ők most nem erre járnak. :)))


Ha esetleg mégis lenne valaki, örülnék, ha a saját gyakorlati tapasztalatai alapján válaszolna.

Arra gondolok, hogy ismeri a sima verziót is (játszott vele, vagy kereskedőként árulta/árulja is) és a GOTY verzió tekintetében is képben van.


Nagy segítség lenne, ha valaki felokosítana a témában, mert már a karácsonyi ajándékokra gyűjtök és nem szeretnék nagyon mellényúlni.

2012. szept. 29. 07:03
 2/2 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi???
2012. okt. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!