(Leauge of legends)4 napja kezdődött. 3 éve teljesen jó. Eddig 40 max 50 es pingem volt. 4 napja 90 és 130 között ugrál néha lemegy 50-re de az nagyon ritka. Ethernet kábellel megy az internetem. Más játékba 20-30as ping. Mitől lehet? Teendő?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem, a hextech javítóeszközt is próbáltam de semmi. Modemet újraindítottam, gyárira is visszállítottam. Szolgáltatóval is beszéltem, azt mondták náluk semmi hiba nem látható (upc). Mondták indítsam újra modem stb, semmi sem segített. Ötletek? Hogyan tudnám visszakapni pingem? Így élvezhetetlen a játék. A legerősebb csomag van internetből. Beléptem interneten a modembe. Bejelentkeztem ott pedig a vezetékes kapcsolatoknál annyit ír hogy hiba és egy piros felkiáltójel. Net van de a ping borzasztó. ( régebben sosem néztem, nem tudom lehet már akkor is ott volt ez) előre is köszönöm ha valaki tud segíteni illetve tippet adni.

2020. dec. 1. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Más eszközön is nagy a ping? Letöltés/feltöltés nem megy valamelyik eszközön?

Ha más eszközön is nagy a ping, akkor szolgáltató probléma lesz.

2020. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amint láttam hogy UPC a szolgáltatód... :)

Nálam,Siege "romlott el" néhány hete.Nem történt átállítás,programtelepítés,frissítés...

Mikor vacakoltam vele-mint te,modem,reset...stb-,valahogy "észrevettem" hogy megváltozott az ip cím.

Nem sikerült zöld ágra vergődni...sajnos.

Én újratelepítettem MINDENT. :(

A router reseteltem,újra beállítottam.Azóta még(?) jó.

2020. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen le/fel töltés nem megy. Kedves első.
2020. dec. 1. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Eune szerveren vagy? speedtest.net is jó pinget dob?
2020. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen Eune, speedtest.net 40ms-t dob jelenleg. Nemrég pedig 26 volt. Lolozok 3 éve 50-60nál feljebb sose ment.
2020. dec. 1. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Patchek utan szokott ilyen galiba lenni. Ilyenkor semmi nem segit, csak a kovi patch. Akkor automatikusan megjavul.
2020. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na én is ezzel a problémával küszködök, csak azzal a különbséggel, hogy nekem mindig nagy. Minden más játékban max. 50-es, lolban 140+-os...

A patchek se segítenek, ugyanis ez már egy jó fél éve tart. Így eléggé játszhatatlan a játék. Valaki tudja, hogy ezt hogy a haragba lehet fixálni? :/

2020. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!