Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen mikrohullámú internetet...

Milyen mikrohullámú internetet ajánlotok Kecskemét környékén? Most egy Deltakon alap csomag van ami internetes játékokra ritka sz*r mert nagy a ping vagy pedig a terheltség miatt szétkapcsol. Havidíj kb.4000Ft. Kábelnetre nincs lehetőség. :/

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Invitelnél kérdezz rá hogy foglakoznak-e még mikros nettel.


mert én náluk vagyok csak mikor bekötettem még Dunaweb volt csak összeolvadt az Invitelel.

így a meglévő ugyfelek megmaradtak de a honalapjukon már nincs info a mikros netről.

2013. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Üdv!

Kecskemét melyik részén laksz? Nekem is mikrohullámú internetem van,mivel szintén nincs lehetőség másmilyenre.

2014. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megrendeltük, és a Mézganet mellett döntöttünk. Egész jó, sokkal jobb mint az előző.
2014. máj. 30. 21:35
 4/6 anonim válasza:
Mik a tapasztalatok a Mézganettel? Jobb mint a Deltakonos? Játékoknál mik a tapasztalatok?
2014. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem Deltakonos netem van sok éve, de soha semmi bajom nem volt vele. A játék szerverek elérhetősége nem feltétlen az internetszolgáltatód függvénye. Ha túl van a játék szerver terhelve mindegy, hogy az Mézga vagy akár Aladárnet ...
2015. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heh Mézga-net iszonytatóan rossz... 8/3-at ígér és hónapok óta alig van meg 2...
2016. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!