Mivel jobb a Walkman?

Figyelt kérdés
Ha vennék egy androidos Walkmant,mivel lenne jobb a Spotify zeném pl,mint a Sony Xperia 1 telefonomon? Fejhallgatón illetve hifin hallgatok zenét.

2020. dec. 11. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Xpreria X8-nak felel meg.

És külön bónusz a 2.1-es android.

2020. dec. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg vagyok elégedve a telefonom hangzásával ,persze nem a gyári fülest használom. Telóknál lehet buktató a spotify-nél, legalabbis a Samsung A50-emnél van egy életkorfüggő beszédhangjavítási funkció, és az rendesen bekavar az alkalmazásba is. Azt mikor kikapcsoltam hatalmas javulás lett minőségben.
2020. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne mivel jobb a legújabb androidos Walkman mint a legújabb felsőkategóriás Sony Xperia? Hangzásra
2020. dec. 11. 22:59
 4/4 anonim válasza:
A walkmant direkt zenehallgatásra készítik ezért sokkal többet fektetnek a beleépített hangkártyába és hasonló dolgokba. A telefonnál rengeteg mellékes funkciót kell beleépíteniük és a hangzás szinte háttérbe szorul a többi specifikáció mellett. Ha olcsóbb egyszerű fülessel használod spotify hallgatásra, akkor nem fogsz olyan nagy különbséget tapasztalni. Viszont ha elkezdesz loseless zenéket hallgatni és van mellé egy jobb fülesed is, ott már elég kiemelkedő különbség lesz a telefon és a walkman hangzásában.
2020. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!