Vodafone (UPC) másnál is nézhetetlen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt írja, hogy nincs jel, nem támogatott üzemmód. Van, hogy lefagy a kép, és csak sípol, vagy kép van, de hang nincs, vagy elindul, de 5 másodperc után kifagy megint. Újraindítás után ugyanez. Sokszor napokig nézhetetlen, mert egyáltalán nem indul el csak irkálja, hogy nincs jel, vagy csak fekete a kép.

Természetesen a hiba nem náluk van. Múltkor lefrissítették, akkor fél napig jó volt, aztán ugyanaz, mint volt. Nemrég kijöttek valami csatlakozókat kicserélni, de a helyzet változatlan. Boxot nem akarnak cserélni, mert hogy ennél csak egy frissebb van, és biztos nem azzal van a probléma. A wifivel is bajok vannak, de ennyire azért nem, mint a tévével.



2020. dec. 21. 08:19
 1/7 Vortrex ***** válasza:
68%
Mi is kűzdöttünk már vele. A UPC kábel hálózata nagyon érzékeny. Nálunk ki lettek cserélve a koax elosztók, a kábeltoldások, a felesleges tv kábelek meg lettek szüntetve, és utána lett nézhető a tv. Ezen felül még ígértek egy "jelerősség bővítést" a környékre, de azt nem tudom, hogy valóban megtörtént-e
2020. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem jól működik jelenleg.

Pár hónapja kaptam új boxot, vodafonosat. Na, azzal katasztrófa volt. Visszakértem a régit, azóta újra jó.

2020. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi szerintem váltani fogunk másra.
2020. dec. 21. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Vezetékeket teljesen cserélték? Mi idén nyáron költöztünk új helyre, itt elvileg 2 éve kötötték be az upc-t, de nagyon rossz minőségben jött a jel. Kijött a szerelő, kb a kinti csatlakozó doboztól levágta az egész koax kábelt, újra húzta és nem rakott be csak 1 db elosztót - korábban volt 3- utána megoldódott a probléma.
2020. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem cseréltek. Arról volt szó, hogy cserélnek boxot, ha marad a probléma, de most mégsem akarnak.
2020. dec. 21. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Zaklasd őket akár a fogyasztóvédelemhez fordulással is. Ha ezek után sem csinálják meg, akkor pedig tényleg fordulj a fogy.védelemhez...
2020. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
UPC felejtős, nekem csak bajom volt vele. Most T-Com van, egy év után jött elő hiba, telefonon is segítettek (elérhetőek!!), de végül szó nélkül kicserélték a routert, két nap sem kellett hozzá.
2020. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!