Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telekom rögzítésre képes...

A Telekom rögzítésre képes boxán mire jó az USB-port?

Figyelt kérdés
Telekom IP TV-hez rendeltük felvétel opcióval, a készülék önerőből képes felvenni.

2020. dec. 23. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"készülék önerőből képes felvenni"

Kérdés mire? Szerintem az az USB port a külső vinyó miatt van rajta, hogy arra tudjon rögzíteni.

2020. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, ezért írtam oda. Megfogalmazhattam volna jobban is, bocsánat:

A készülék a belsejében található merevlemezre rögzít, és onnan is játsza le az anyagot.

2020. dec. 23. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy ha bedugsz egy pendriveot, akkor tudsz-e róla filmet nézni.
2020. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ha rögzíted a készülék merevlemezére és más eszközön akarod hordani, akkor másolhatod
2020. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Á, értem, köszönöm! És ez a másolás, a gyakorlatban hogy néz ki? Bedugom a pendriveot, és aztán?
2020. dec. 23. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy tudom, csak "dísznek" van, mert nem rögzíthetsz, másolhatsz műsort. Amit a set top box felvesz, azt csak azon tudod megnézni, nem pakolhatod át magadnak máshová.

Javítsatok ki, ha tévedek.

2020. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy eséllyel csak és kizárólag az az egy eszköz lesz képes dekódolni, ugyanez van a egy mai TV beépített rögzítőjével is, csak az a TV tudja lejátszani.
2020. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
meglehet hackelni, de a kódolástól függ. nagy eséllyel korlátozva van rajta minden :)
2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt olvasható a video alatt, hogy nem lehet:

[link]

2020. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Figyelem!

A vevőegység merevlemezére rögzített műsorok áthelyezése, másolása számítógépre, pendrive-ra vagy egyéb adathordozóra nem lehetséges. Emellett, vedd figyelembe, hogy a készülék operációs szoftvere nem támogatja a külső USB-eszközök használatát sem."

2020. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!