Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyarországon is működik az...

Magyarországon is működik az Amazon Alexa?

Figyelt kérdés

Angliában élek és van egy Alexa szettem amivel a lakást tudom irányitani, kamera , okos konektor , hangfal stb.


Haza szeretnék költözni 2021 ben és vinném a szettet is magammal. Tudom használni otthon is, magyar hircsatornákra illetve időjárásra tud csatlakozni vagy otthon kimerül abban hogy az elektromos rendszereket tudom vele irányitani és zenét hallgatni tudok?



2020. dec. 25. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Működik magyarországon is, több ismerősömnek is van, kb angliában is lekérdezheted a magyar időjárást vele -
2020. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Angolul / németül adod neki az utasítást, mert magyar nyelven nem ért, ha erre voltál kíváncsi. Amúgy szuper
2020. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haveromnak van, és működik neki gond nélkül, de angolul használja mert magyarul nem tud.
2020. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Alexa, order an Iphone 12 Pro!"
2020. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Guy Pearce válasza:
Nem fog tudni magyarul Alexa?
2021. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!