Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlatok...

Milyen fejhallgatót ajánlatok 30.000-ért?

Figyelt kérdés

max 35.


audio technica ath m40x-t néztem ki magamnak, tapasztalatok/vélemény?


Játékra és zenére kell, legyen jó basszusa



#zene #játék #fejhallgató #audio technica ath m40x
2020. dec. 27. 23:28
 1/10 anonim válasza:
hyperX cloud II
2020. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem JBL T500BT van, 15K-ért vettem, ahhoz képest nagyon szépen szól. Én nagyon szeretem.
2020. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is a JBL T500BT-t tudnám ajánlani. Nem 30K, de megér annyit szerintem. Legalább marad egy kicsi zsebben is :DD
2020. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, jelenleg egy cloud stingerem van erről szeretnék váltani egy komolyabbra. Nem tudom, hogy ez a JBL-hez képes milyen lehet. :D
2020. dec. 29. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

M40X nagyon jó kis fejhallgató, viszont nem túl kényelemes, ez viszont már egész jó abban is:

[link]

Cloud 2 nem rossz fejhallgató, de ennyiért sokkal jobb hangzással rendelkező darabok vannak, házon belül pl. az MH751, amiből nagy hiány van, viszont Pro 82 alapokon van és kb. azonos áron mint a Cloud 2(vagy már csak volt, remélhetőleg lesz a készleten).

De részemről a K361 ajánlott ennyiért, többért A550Z vagy K371.

Bár hozzáteszem Stringer-nél már jobb egy ACV500 is:

[link]

Mellé meg kérhetsz egy DAC-t innen:

[link]

Megéri beruházni rá, csodákra képes.(használtan elég egzotikus darabokhoz is hozzá lehet jutni)

2020. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja visszatérve kicsit, a JBL csodákat kerüld el messziről.

Abszolút nem gyártanak jó hangminőségű eszközöket, persze ha 15 ezeréért jó hangminőséget nyújtana mindenki azt venne de mégsem.

Annyiért azért egy MS5T nagyon korrekt már, egyik személyes kedvencem.(az a dinamikus, semleges hangzás amely kellően részletes is, tényleg csak a kis tér miatt nem veszek itthonra egyet)

2020. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még mindig akkor is a JBL-t ajánlom.

Az igaz, hogy én úgy vettem észre hogy a T500BT a magasabb tartományokban kicsit úgymond színezi a hangot, de ez lehet a bluetooth miatt is, azért annyira nem értek hozzá.

Amit nagyon szeretek benne és kárpótol is, hogy a mélyeket brutál szépen produkálja. Megvan az a tipikus JBL hangzás is benne. És az én tapasztalatom, hogy a hangokat szépen szétosztja a térben. De ízlések és pofonok. Amit írtál kérdező, azt sajnos nem ismerem így nem tudom őket összehasonlítani.

2021. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mit is jelent pontosan ez a DAC? Nem vagyok nagy szakértő :D

2021. jan. 1. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Dac az analóg jelet alakìtja át digitális jelre, az amp ezt a jelet erősìti. Mins kettőnek fontos szerepe van a hangminőségben és a hangerősségben is, de mindez függ az adott fejhallgató hangkarakterisztikájától euért nem mindegy milyen dac+amp páros van mellette.

A prohardver topikban szìvesen segítenek amúgy, egy bizonyos felett mindenképpen érdemes rá bérházni. Egy olcsóbb fejhallgató +dac+AMP sok esetben jobb hangminőségben mint egy drága fejhallgató +alaplap hangkártya.

2021. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ó, így már világos :D


Akkor lehet nem is kellene új füles, csak ez a két cucc.

2021. jan. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!