Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek egy profi fejhallgat...

Attila1400 kérdése:

Szeretnek egy profi fejhallgatot csak zenehallgatasra a mely hang illetve a kozep es magas hangok tiszta hangzasa. A mely hang fontos mert a doboz hangoktol megorulok nem az olcso kazegoriat keresem milyet ajanlatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2016. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100-150 eurot de ha azt mondod annyiertnem kapok akkor mehetunk feljebb annyi a lenyeg hogy nem akarok doboz hangu gagyi fejhallgatot.gyerek korim ota szeretem az igenyes hangzast a hazi hifim is szepen szol halkan is gyonyoru mely kozep es magas hangzast szeretnek. Ma meghallgattam egy bose- t rettenwtes volt mi t valami repedt fazek
2016. ápr. 16. 15:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben szétnéztem azert egy jo valahol 350- tôl kezdodik azt gondolom
2016. ápr. 17. 12:40
 4/4 Badattitude ***** válasza:
Olyat kell keresni, aminek a nevében benne van az, hogy "HD", azaz, nagy felbontású. Mánpedig..350 alatt valóban nem kapol ilyet, szép öcsém ! :)
2016. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!