Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sanyo typ ( régi, de superül...

Sanyo typ ( régi, de superül működő) zenegépemen csak PHONES felirattal jelzett nagyméretű jackhüvely található. ( nem 3,5 es ). Hogyan ( mivel? ) tudnám ezzel a jackkel kihangosítani-összeilleszteni a mobilomat, hogy szóljon.

Figyelt kérdés
Összedugni össze tudom a két eszközt, de hang nem jön ki rajt. Tudom, a két kimenet nem azonos szintű egymással, de hogyan lehet ki-okumlálni, hogy a mobilomat a nagy Sanyon tudjam kihangosítani? Köszi, ha segítesz

#Sanyó zenelejátszó zenéljen,-mobiltelefonról
2020. dec. 28. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy jack csatlakozó lehet ki vagy bemenet (netán mindkettő) ez belső kiépítés függvénye.

Nem lehet, hogy Te fejhallgató KImenetbe dugod?

2020. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cimbora! Igazad van. Ebbe a kontexusban még nem is próbáltam, és így szól. Én viszont fordítva szeretném! A mobilom 3,5 mm es jack ját szeretnám kihangosítani ( ami így nem működik ) Valahogy nehezen tudm elképzelni, hogy egy ekkora asztali rádiónak nem legyen kihangosítható csatlakozója! Lehetséges az, hogy ugyanennek a 6,5 es jacknek a működése a rádió üzemmódjának az állásától függ?
2020. dec. 28. 17:14
 3/10 A kérdező kommentje:
A jack aljazatra az van írva hogy PHONES, ezt akkor már tudom, hogy fülhallgató aljazat, és az szól a fülhallgatón, amit egy kapcsolósorral odakapcsolok ( pl Tape, magno, Cd ) Ugyanezen a kapcsolósoron van olyan felirat hogy PHONO. Akkor a logika szerint ennek mit kellene kimenetre ( külső hangszóróra) kapcsolni?
2020. dec. 28. 17:51
 4/10 Szirty ***** válasza:

A Sanyo typ. régi, de superül működő zenegépeden keress egy bemenetet és a telafont oda dugd be!

A PHONES csatlakozó csak kimenet!

2020. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy senki nem akarja használni a keresőt!!

Phono > google szerint lemezjátszó.

Miután a lemezjátszóba nem kell "beküldeni" semmit, nagy valószínűséggel itt fogadja BEMENETKÉNT.

2020. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szirty-nek:A PHONES nevű jacj aljazaton kívül az egész dobozon nincs más aljazatnak nevezhető juk. Kivétel az antennák, és a hangszórók.

Az 5-ösnek: A lemezjátszó beépített, nincs csatlakoztatási lehetőség. Mikrofon-bemenete sincs. A készülék hátlapján viszont van VIDEO feliratú RCA aljzat, ( L R ) felirattal.

No, ez vajjon mi lehet?

A készülék- SANYO DC X210

Megköszönom ha segíttek ( angolul nulla vagyok)

2020. dec. 28. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hangbemenet, jobb-bal, a hozzátartozó videót máson kell nézned
2020. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:

"Phono > google szerint lemezjátszó."


Igen. Itt viszont PHONES feliratról van szó, ami nem lemezjátszó hanem fejhallgató, nem bemenet hanem kimenet.


A leírása szerint:

PHONES: Outputs: PHONES 8 Ohm

Inputs: VIDEO: 47k ohms (250mv)


A kérdezőnek:

Ha tehát azt szeretnéd hogy a telefonodon lejátszott hang ezen a készüléken szóljon, akkor a VIDEO feliratú csatlakozót kell megtámadni a telefonnal, ahogy az előttem szóló is írta.


[link]

2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, már megrendeltem a kábelt, az "Extrém Digitálnál", volt vagy 300.- Ft + 850 Ft a szállítás. Nyitás jövő héten..
2021. jan. 3. 16:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Megérkezett a kábel, és össze is dugtam. Elsőre nem akart elindulni, de kicsit megjárattam a csatlakozóit, és szépen elkezdett működni. ( 30 évig pihent a padláson... ) Köszönöm a segítséget.
2021. jan. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!