Ipad en van 4G mobilnet?

Figyelt kérdés

Ipad internet elérés tehát ha osztok netet a telefonomról arra csatlakozok wifivel és úgy van net a tableten út közben.Vagy az otthoni netre.

Mit takar a wifi+Cellular modell jelzés?Jobban használható?Van valami akadálya annak,hogy én a fent leírt módon használjam internetezésre a tabletem(akár út közbeN)?elég a síma változat vagy érdemesebb a wifi+celluar-t vennem.

Köszönöm a válaszokat.



#Apple #iPad #4G #mobilnet #wifi #Helpplshulyevagyokhozza
2020. dec. 29. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a telódról osztod a netet, akkor elég a sima wifi változat.

A Cellular változatba lehet SIM kártyát tenni, csak ennyiben különbözik.

2020. dec. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a W+C-be lehet tenni SIM kártyát és lesz interneted wifi vagy megosztás nélkül is.

A legtöbb szolgáltatónál van olyan lehetőség, hogy az előfizetésed mellé kapsz olcsóbban plusz kártyát.

Én azért vettem a W+C-s iPatod, hogy ne kelljen megosztanom a netet a telefonróll, hogy annak ne merüljön le az akkumulátora.

2020. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!