Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv ! Szeretnék érdeklődni,...

I-Laci-I kérdése:

Üdv ! Szeretnék érdeklődni, hogy van-e olyan wifi ruter , amivel a telenoros mobilnetemet tudom használni, úgy hogy belerakom a nanosimkártyám. És , ha van akkor melyiket ajánlaná/nák ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Van jó pár típus, ami ezt tudja.

A teljesség igénye nélkül felsorolok párat, a Google-ban rá tudsz majd keresni ezekre.


Hordozható típusok (magaddal is viheted, és akkumulátorról mennek)

- TP-Link M7200

- TP-Link M7350

- Huawei E5785Lh-22c



Otthoni használatra (komolyabb a hatótáv, de csak hálózatról tudod használni)

- TP-Link Archer MR200 AC750

- TP-Link Archer MR600 AC1200

- TP-Link Archer MR400

- D-Link DWR-921

- ASUS 4G-AC68U


Nem mindegyikbe tudsz közvetlenül nano SIM-et beletenni, de néhány száz forintért van átalakító, azzal viszont mindegyik készülék kezelni fogja.

2020. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát. Hordozhatóra lenne szügségem. Megnéztem azokat , amelyikeket ajánl , de egy kicsit vaskosak az áraik, olyan 25e körüli van esetleg ,ami ugyan olyan jó ? Gyereknek kellene a hétvégi házunkba.
2020. aug. 8. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez 12 602 Ft és megfelel a fent írt elvárásoknak: [link]

A szállítás 1290 Ft, de még így is 14.000 alatt lesz.


Ez MiniSIM-es, de pár száz forint hozzá egy átalakító, illetve gyárilag is adnak a SIM kártyához ilyent, ha nem lett kidobva.

2020. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Huawei E8372-es USB-be dugható wifis routert használok az autóban, szivargyújtós töltőbe van dugva, két 4G-s antennája is van, a telefonnál jóval érzékenyebb és több helyen használható. És működik egész Európában, a legtöbb országban már használtam.
2020. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Huaweinek van jó hordozható routere, asszem talán a Telekomnál van is külön ilyen eszközre specializálódott csomag.
2020. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!