Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a fejhallgató?

Miért nem működik a fejhallgató?

Figyelt kérdés
Van egy bluetooth-os fejhallgatóm és kaptam hozzá egy USB kábelt bele rakom a fülesbe/telefonba, és nincs hang! Az usb kábel egyik végén fehér a másikon pedig zöld, nyomon a fejhallgatón az M betűt is de nem csinál semmit! Pls valaki HELP

2020. dec. 31. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kuka
2020. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A telefon OTG-s?

A fülesben nincs lemerülve az akkumulátor?

2020. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az immár közhelyessé vált "mi a típusa?" kérdéssel kezdenék, mert részemről nem tudom, miről beszélünk.


Ennyiből meg az jut eszembe, hogy miért is kellene szólnia? Ha az egy bluetooth-os fejhallgató, akkor használd bluetoot-on keresztül. Az USB kábel meg csak töltésre szolgál.

Vagy tényleg nem értem.

2020. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


És a töltéshez külön hely van ahova telefon töltő megy.

2020. dec. 31. 11:27
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha usb kábelel akarom hallgatni ahhoz miért kellene bluetooth?! Pl ha lemerül arra való szerintem
2020. dec. 31. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi derült ki számomra, hogy jack-jack kábellel is használható. Ha nem érezném kínosnak, azt gondolhatnám, hogy erre gondolsz, amikor USB kábelt említesz. Pedig lehet, hogy igen, mert más nem jut eszembe.
2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen jack jack kábel, bocsánat.
2020. dec. 31. 11:55
 8/10 anonim ***** válasza:

A használati szerint valóban az M gomb (kétszeri) megnyomásával lehet erre a módra váltani. Ez viszont azt gondolom, csak bekapcsolt állapotban lehetséges.

Tehát, legyen feltöltve, kapcsold be, nyomd meg kétszer, röviden az M gombot. Ha ekkor sem szól kábelen keresztül, akkor hibás a fejhallgató, vagy esetleg a kábel.

2020. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha van kábel miért kell legyen feltöltve?! Ennek így semmi értelme
2020. dec. 31. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem zárom ki, hogy lemerülve is működik.
2020. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!