Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli fülhallgató...

Vezeték nélküli fülhallgató használat?

Figyelt kérdés

a vezeteknelkuli fulest mindig a tolto tokba kell rakni használat után?

vagy venni kell neki egy kulon tokot ami nem tolti mint amiket lehet venni az airpodsoknak

mint ezek [link]


vagy mire jók ezek? ha a töltő tokban kell tarolni, akkor minek vannak ezek a külön tokok?


vagy a töltő tokot csak akkor kell hasznalni ha lemerut a füles vagy ha tolteni akarom, nem mindig abba kellene rakni?



bocsi ha hulye kerdes :( ne vagyok valami nagy IT-s

koszonom szepen ha válaszolsz!



2020. dec. 31. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom azért, mert a töltőtokkal átlag felhasználás mellett a füles akksija 70%-100% között van -- kicsit használod, aztán teszed oda tölteni --. Ez pedig tönkreteszi az akkumulátort, ami 20-80% között romlik legkevésbé.


Viszont én egy ideje Bluetooth fülest használok és nem igazán tapasztaltam az üzemidő romlását. Mindenesetre 30k-nál többet biztos nem adnék egy ilyen fülesért.

2020. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a töltőtökba kell tenni őket, hogy fel legyenek töltve amikor használni akarod.

Amit linkeltél az pedig egy külön plusz tok a töltőtökra.

2020. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom szépen!


uuu köszi, utolso

az eszembe se jutott hogy az az😅

2020. dec. 31. 15:45
 4/4 anonim válasza:
#1 nem jót ír, #2 a jó, amit linkeltél az külön tok a töltőtokra.
2021. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!