Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok olyan igényes...

Ajánlanátok olyan igényes hangzású fülhallgatót aminek nem törik meg a vezetéke 4-5hónapnyi használat után?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon vigyázok rá, de eddig egyetlen eggyel sem jártam sikerrel ilyen téren, pedig a hangjukkal meg voltam elégedve. Mobillal szoktam őket használni, eddig volt egy pár AKG-m, de azoknak mondta föl a leghamarabb a szolgálatot a vezetéke. Aztán Philipsem volt ami szintén gyönyörűen szólt, és ennek már könyök kialakítású csatlakozója volt. Talán emiatt egy-két hónappal ez tovább is bírta de aztán ez is tönkrement. Ezért ne márkákat mondjatok, azokat én is ismerek hanem tapasztalati tényeken alapuló konkrét modelleket, ami szilikongumis, és kifogástalan hangzású. Elsősorban igényes emberek válaszát várom, akiknek szintén nem mindegy a minőség.
2012. jún. 1. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen a márkanév, ezek ennyit bírnak!
2012. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalati tény az, hogy ha megtörik a vezeték, akkor azt vissza kell vágni 10 centit és újra megszerelni. Ez az eljárás reálisan használható az 500-500000 Ft-s kategóriában.
2012. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan mondjátok, hogy 50E(!) alatt gyakorlatilag nem lehet olyan cuccot kapni aminek max. fél év után ne kéne nekem sz*rakodni a vezetékével??? (Különben is azt a nyamvadt lakkozott valamit olyan macerás forrasztani mint a veszedelem...)
2012. jún. 2. 06:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan mondjuk!
2012. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen körülmények között használod, milyen figyelmesen. Ha telefonhoz, MP lejátszóhoz netán kocogás, kerékpározás, tömegközlekedés során, akkor el kell fogadnod, hogy nem bírják a "gyűrődést".

Ez a "fogyasztói társadalom" velejárója. Használod-eldobod-veszed az újat, a korszerűbbet.

"Otthoni" körülmények között több mint öt éve használok egy Sennheisert, probléma nélkül.

2012. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Monster beats tour in fülhalgatót ajánlom neked az új ára 55 ezer forint én vaterán vettem 10 ért Eredetibe és több mint egy éve hogy használom és kutyabaja
2012. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!