Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen iPad-et lenne érdemes...

Milyen iPad-et lenne érdemes venni használtan, amit lehet még használni egy ideig és árban sincs elszállva?

Figyelt kérdés

12 éves kislányomnak volt egy iPad mini-je, amit sikerült elhagynom. :-( (most igen mérges rám, szeretném kiengesztelni)

Nemigazán vagyok otthon az apple gépek terén, nem is követem a fejlődésüket. Segítséget szeretnék, melyiket lenne érdemes beszereznem? (azt tudom, az eddigi gépe már elavult volt és alig futott rajta néhány program. Olyan kellene, ami még kompatibilis egy darabig, de nem túl drága)


Vagy talán, érdemesebb lenne egy Androidos tabletre váltani inkább? Itthon mindenkinek Androidos telefonja van, ill. 2 db pc notebook.


Még egy kérdésem lenne. Az Apple gépek is tárolják felhőben a fotókat, mint a droidosok. Ha igen, miként lehet hozzáférni a lányom fotóihoz?



2021. jan. 3. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenből van már friss széria. Most is lehet kapni iPad minit, viszont drágább, mint a sima Ipad. Jelenleg utóbbi a legolcsóbb, utána jön az iPad mini.
2021. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fotókat sikerült lehívni iCloud-on! :-D Tehát a legutolsó kérdésem tárgytalan. Már csak a fő kérdésre kéne válasz, tanács.
2021. jan. 3. 01:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Újra nincs pénzem sajnos, az túl drága. :-( Az érdekelne, haszánltból, melyiket lenne érdemes megvenni? (amin futnak az újabb appok, de ár/érték arányban elfogadható még)
2021. jan. 3. 01:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Androidosból rengeteg van 40.000 alatt, ami egészen jó és 12 éves gyereknek tökéletesen megfelelne. Nézzetek körül emagon.
2021. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

iPad Air 2, 3, 4

iPad Mini 4, 5

iPad 5, 6, 7, 8

iPad Pro 1, 2, generáció (9,7, vagy 12,9)

ezeket érdemes venni

2021. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, Androidos jobb megoldás lenne számára. Azt írod, főként droid és pc berendezéseket használtok. Tehát, azok oda - vissza kompatibilisek. Adott a google felhő is, nem kell külön szórakozni az apple felhővel, továbbá átalakító kábelekkel, programokkal. Mivel az ár is szempont szintén a droid lenne a jobb választás. Tapasztalataim szerint ugyanazt a tudást olcsóbban nyújtja mint az apple. Hogy az utóbbi stabilabb? Ez már régóta marhaság, hiszen a droidosok is legtöbbször jól üzemelnek már.


Ha új gép is szóba jöhet, akkor talán ez vagy egy hasonló paraméterekkel rendelkező: HUAWEI MatePad T10 9,7" 16GB WiFi Kék Tablet (53011EUE) 59.990.- (akcióban akár 40-45 körül beszerezhető)


14 éves fiamnak is HUAWEI van, egy kicsit régebbi, tökéletesen működik lassan 3 éve, soha nem volt vele gond. (A fenti legalább ennyi ideig kompatibilis lesz szerintem.)

2021. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPad air 2-m van, használtan vettem 2 éve de szerintem végelgyengüléséig is van pár év még hátra :D szóval azt bátran merem ajánlani
2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!