Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One játék kód újrafelhasz...

Xbox One játék kód újrafelhasználható az adott fiókban?

Figyelt kérdés

Kezdő Xbox One felhasznalokent szeretném a segítségüket kérni. Amennyiben egy játék kódot megvasarolok és feltelepitem, és később mondjuk tár hely hiánya miatt le törlöm, akkor ha újra fel tennem mondjuk egy DLC esetében akkor a kodom újra felhasználható vagy újra meg kell vennem?

Illetve a fiokommal más Xbox One eszközön is működik az aktivált kód, ha tegyük fel elromlik a gépem?



2021. jan. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem lehet:/ De próbáld meg
2021. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már benne lesz a fiókodban az adott tartalom, nem kell én nem is lehet újra beírni.
2021. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dlc megmarad a fiókodhoz, attól hogy törlöd későbbiek folyamán újra letöltheted. Viszont a kód nem felhasználható, szóval nem adhatod el pl.
2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eladni nem akartam. Arra gondoltam ha a gyermekem megunja a Forzat, két DLC a Lego és a Fortuna van meg, s ha ha más játékok miatt törlésre kerül mert esetleg kevés a 100gb tárhely ☺ de akkor másik géppel hasznalhatom ha pl a jelenlegi elromlik, de a fiokomnak ugyanezt használom?
2021. jan. 5. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mivel a játékokat az adott fiókhoz rendeli. Ha belépsz valahol egy másik xbox-on ott is ugyanúgy meglesz és feltelepítheted.
2021. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kód aktiváláskor hozzáadja a játékot vagy kiegészítőt ahhoz a profilhoz ami aktív volt amikor beírták. Ezután a játék bármennyi alkalommal letörölhető és letölthető. Más profilra nem lehet átruházni a tartalmat és a kód is használhatatlan lesz. Az Xbox One - amennyiben van internetkapcsolata - játéktól függően 5-10 percenként vagy a szoftver bezárásakor feltölti a játék összes mentését a felhasználó Xboxos tárhelyére automatikusan. Ehhez nem kell semmilyen előfizetés. Ami azt jelenti, hogy ha a gép rendelkezik netkapcsolattal állandóan vagy rendszeresen akkor bármelyik letörölt játék újra letöltés után gyakorlatilag onnan folytatható ahol legutóbb abbahagyták. Az újra letöltött játék első indításkor letölti a mentést a szerverről a gépre.
2021. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitsegeket
2021. jan. 6. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!