Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem szerelnek a tévékbe...

Miért nem szerelnek a tévékbe hang kimenetet, hogy simán össze lehessen kötni hifivel, hangszórókkal?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van ezzel kapcsolatban, ezért jutott ez eszembe.

Nekem ugyan régi típusú tévém van, hátul és oldalt is vannak rca bemenetek, de egyik sem kimenet. Én megoldottam, kétféle módon is működik, de sokan szenvednek ennek a problémának a megoldásával.

Ha bemeneteket tudnak a tévébe rakni, akkor kimenetet miért nem?



2021. jan. 6. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem tudnak mindenki igényének megfelelni. előre figyelnek. szerintem is ez a helyes gondolkodás. de mindenki ezt csinálja. a régi analóg szabványokkal teljesen leszámolnak. persze sajnos ez azt jelenti, hogy igen... sokaknak ottmarad a régi hangcucca. ki kell találni alternatív megoldásokat, átalakítókat kell használni. pl egy bluetoot receiver ami továbbítja jack-re a hangot. vagy valamelyik jelenlegi kimenetből egy átalakító (optikai vagy hdmi)


nem hiszem, hogy ragaszkodni kéne a régi szabványokról. ha mindenhez ragaszkodnánk, akkor legalább 30 csatlakkzó lehetne már a tv-ken 😃 elkárt felettük az idő...

2021. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tomekt válasza:

Nem tudom hogy jó helyen kérdezek-e,ha nem akkor bocsi.

Van egy LG LH6047 össze akarom kötni a hifivel,de sem ARC,sem optikai kábellel nemsikerül.Nincs hang pedig a tv hang kimenetét is állítottam

2021. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak páran olvassák. Írd ki rendes kérdésként szerintem.
2021. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!